Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Megint visszaszokott a bimbóvé...

Megint visszaszokott a bimbóvédőre, hogyan szoktassam le???

Figyelt kérdés

Mar harmadszor szokik vissza, először kellett mert totál káosz volt a mellem, akkor leszokott eg könnyen. Masodszor mert beteg volt es az Istennek se akart enni, igy kipróbáltam bv-vel, azzal evett, de akkor is pik pak leszokott.... Most a helyzet katasztrófa. Újra elővettem, megint nem akart enni, csak forgott jobbra balra... Szerintem en Rontottem el :( es most nagyon nem tudom sehogy leszoktatni... Most ha eves kozben leveszem, mindjart megerzi, meg almaban is, es osszeszoritja a szajat, elhuzza a fejét.... Regen siman ment h lekaptam evés közben, ejjel nem is kérte... Most lehet hogy mert

mar nagyobb??? 4 honapos. :/


2020. szept. 24. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit mas a problemam de ugyanigy bimbovedo... Nalam 1 honapos a baba, mar a korhazban is bimbovedot adtak es az ottani gyerekorvos is mondta hogy nem gond ha azzal szopik. Egy szoptatasi tanacsadoval viszont sikerult 2x 3x mellre tennem anelkul, de azota nem lehet. Ordit, sir, elkapja a fejet. Ugy behergeli magat hogy mar konnyes a szeme... A tanacsado szerint nem tudja kiszivni a hatso zsirosabb tejet, pedig mikor mellgyulladasom volt kiszivta. En ugy latom hogy utalja vedo nelkul. Letudod irni hogy miert jobb anelkul? Masabb erzes? Esetleg kevesebb ideig szopizik vedo nelkul? Borzaszto lelkiismeret furdalasom van emiatt, de tenyleg jobban szeret szopizni a vedovel es ugy erzem raeroltetem amit nem akar :(
2020. szept. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
irok pm :)
2020. szept. 25. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!