Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Honnan tudom, ha gennyes a tejem?

Honnan tudom, ha gennyes a tejem?

Figyelt kérdés
A vért láttam. Rózsaszín volt. De most honnan tudjam hogy zsíros, vagy gennyes? Mi baja lehet a babának ha nem veszem észre a gennyet? Ki vagyok. Begyulladt az egyik mellem. Jegelem, borogatom, doki szerint láznál ad antibiotikumot. Lázas nem vagyok. Eltűnt a vér, hagytam leszállni is a fejt tejet, hófehér az alja. Most este sárgás volt kicsit. De este mindig zsírosabb. Milyen ha gennyes? Azt mondták akkor ne adjam.

2021. nov. 2. 19:36
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Antibiotikum után 3 nappal jobb lett. A barna után sűrű sárga is volt de csak abból az egy lyukból. Nem lett gond. Védőnő is azt mondta esetleg kis hasmenése lehetett volna tőle, de ahhoz sok genny kell, nem egy lyuknyi 😂 na úgyhogy lehet tudom mivel rontottam el a cicim. Nagyon keveset iszok sajnos. Besűrűsödik a tej és eldugul a csatorna. Most inni fogok.
2021. nov. 9. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!