Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lorreli elektromos mellszívó?V...

Lorreli elektromos mellszívó?Vagy milyet?

Figyelt kérdés
Szaisztok!Szerintetek melyik jobb?Lorelli elektromos mellszívót néztem ki csak nem értem miért ilyen olcsó talán nem jó a minősége?Vagy jobban járnék egy mam vagy Avent,lansinoh,lorelli kézivel?Nincs keret ennél drágább mellszívóra.
2021. nov. 10. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt lorellim is, avent is, mindkettő elektromos. A lorelli kb semmit nem ért. Az aventen van stimuláló fokozat, több erősség. Használtan vettem, tökéletesen kiszolgálta az igényeimet.
2021. nov. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aventes csak kezit vennek mert az elektromos nagyon draga.
2021. nov. 10. 22:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor bérelj, ha drága. Általában az elején kell csak a mellszívó, amíg beáll a kereslet-kínálat. Elektromos akkor nagyon hasznos, ha a teljes mennyiséget le akarod fejni, vagy szaporítani akarod.
2021. nov. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Használtan, akciósan jó áron ki lehet fogni. Mától vannak joy napok, a brendonba van avent kupon.
2021. nov. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!