Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szemöldöktetoválás szoptatás...

Szemöldöktetoválás szoptatás alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy kislányom, 10 hónapos. Reggeli-ebéd-vacsora még cici + éjjel is cicit kap, ha felébred. Szeretném is szoptatni még addig, ameddig csak igényli.

Unokatesóm nyert egy szemöldöktetoválásra szóló kupont, de ő tavaly már kitetováltatta, így átadná nekem a lehetőséget. Én nagyon szeretném már régóta, de utoljára amikor megvolt az időpontom, megtudtam hogy várandós vagyok ezért lemondtam.


Most elgondolkodtam rajta. Tudom, hogy a tejbe nem jut át és semmi kárt nem okoz. Inkább arra lennék kíváncsi, hogy a hormonok miatt mennyire marad bent a szín? Van valakinek esetleg tapasztalata?



2021. dec. 22. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Tévedés. Normális tetováló, szerintem a szemöldök is ide tartozik, nem vállal szoptatás alatt tetoválást.
2021. dec. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Ez olyan, hogy sose lehet tudni milyen lesz a reakció. Vagy épp a biztonság miatt inkább nem vállalják be és nincs erről valós tapasztalat.

A tetoválót kéne megkerdezni. Akár többet is és az alapján eldontod, hogy belevágsz-e vagy sem.

2021. dec. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miért ne vállalna? Még a szoptatási tanácsadó szerint sincs ellenjavallata.
2021. dec. 22. 12:49
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

De nem a szoptatási tanácsadó vallal érte felelősséget.

A hormonhaztartas sokmindent tud befolyásolni. Még egy hajfestés is tud balul elsulni.

2021. dec. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés
2021. dec. 22. 14:52
 6/7 A kérdező kommentje:
Mert miért ne? Semmi kárt nem okoz. A sminktetoválás egész más, mint a sima tetoválás. Ostoba.
2021. dec. 22. 20:27
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
Igazából ugyan az, max a festék más és hogy milyen mélyre ütik be a festéket.
2021. dec. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!