Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az elektromos mellszívó...

Az elektromos mellszívó hatékonyabban szív, mint a kézi?

Figyelt kérdés
Most AVENT kézit használok,de elég sokat fejek,leadom a tejet,ezért gondolkodom,hogy veszek MEDELA MINI ELECTRIC elektromos mellszívót.Valaki esetleg használta már mindkettőt?Utóbbi hatékonyabb?
2010. szept. 7. 17:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nekem is az AVENT kézi van, de egy-egy szopi után csak 60-80 ml-t szívok le, erre a célra kiválóan alkalmas, én nagyon szeretem.


a gépit nem ismerem, de állítólag viszonylag olcsón lehet bérelni és akkor ki tudod próbálni.

2010. szept. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet,köszi!
2010. szept. 7. 17:25
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem van avent kézi és gép is. Mit ne mondjak... a Géptől többet vártam. A polcon porosodik. Lehet a Medelás jobb,de én az enyémtől nem vagyok elájulva. Igaz a kézitől megfájdul a kezem,de gyorsabban végzek és többet is tudok fejni.(mondjuk nekem elég nagyon a cicijeim,lehet azért nem vált be... A franc se tudja...)
2010. szept. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én pont ezt a kettőt használtam, kölcsön kaptam őket.

Medela gépivel kezdtem (aki adta, az erre esküdött, ezért cserélte le az avent kézit). Én viszont nagyon szenvedtem vele, és áttértem az avent kézire.

Most nem segítettem sokat, tudom. :) De tény, hogy tök más jön be mindenkinek. Ha van lehetőséged kölcsönözni, akkor próbáld ki, hátha neked is a másik jön be végül. :)

2010. szept. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy nekem jó érzés volt, hogy én diktálom a kézivel a fejés tempóját. A medela gépi a saját ritmusában pumpált, és nekem eléggé fájt utána a cicim.
2010. szept. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én szeretem a medela gépit.
2010. szept. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én először Medela Mini Electric-et vettem, de nagyon erősen szívott és fájt utána a mellem. Ja és mellesleg nem is szívott le sok tejet. Eladtam és Aventet vettem. Nagyon szeretem mert be lehet állítani hogy milyen intenzitással fejjel. Éjszaka meg a kézi változatát használom, hogy ne ébredjen fel a csöppség. De úgy vettem észre hogy a géppel több tej jön le.

Üdv

2010. szept. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én csak a Aventről tudok beszélni. Nekem a kézi változata sokkal jobban bejött. A gépivel csak kevés tej jött le és ráadásul lassabban.
2010. szept. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát ez érdekes.Én pedig úgy képzeltem,hogy a gépivel rövidebb idő alatt több tejet lehet lefejni.Ezek után már nem tudom,hogy vegyek-e...
2010. szept. 10. 13:51
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem Avent gépim van és nagyon meg vagyok elégedve vele.Előtte kézit használtam és mindhatom ég és föld a különbség.A géppeé 20 perc alatt lefejjek 200-250ml.-t

,mig a kézivel 40-50 percig szenvedtem

2010. szept. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!