Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mitől fájhat a mellem ha...

Mitől fájhat a mellem ha nincs kirepedezve és csomó sincs benne?

Figyelt kérdés

Már egy két hete érzem, hogy rettentően fáj a jobb mellem de nem a mellbimbó vagy a bimbó udvar, hanem a többi része és inkább a felülete maga a bőr szinte szúr, feszül, érintésre rettentően érzékeny. Ha megnyomom nem fáj mármint csomót nem érzek benne, nincs megduzzadva, van rajta egy két stria, de ennyi. Mit tehetnék, hogy enyhítsem? Esetleg borogatás?

Amúgy 4 hónapos a babám, igény szerint szoptatok



2022. jan. 14. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Lehet be van gyulladva. Vagy el van zarodva egy tejcsatorna.

A borogatást megprobalhatod és szoptasd többször a jobb oldaliból.


Ha nagyon nem akar sehogy se elmúlni menjvel egy mell ultrahangra, hátha latnak rajta valamit.

2022. jan. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ha el lenne záródva egy tejcstaorna akkor csomós is lenne vagy nem?
2022. jan. 14. 21:30
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Csomobol millió féle van. Lehet rakos, lehet egy fibroadenoma, zsírcsomo vagy épp ciszta. Én pl nem rég mint kiderult cisztat sikerült kitapintani.


Az elzarodas meg nem csomó. A tejút belsejét érinti, kívül meg csak az állomány felszínét érzed.

2022. jan. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vagy csak érzékeny a melled hónalj tájékán fáj?
2022. jan. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem, alól és mellkas közepénél inkább
2022. jan. 15. 08:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor talán túl nehéz a melled? Nekem akkor ilyen mikor tele van tejjel.
2022. jan. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem nagyok a melleim és nincs is tele tejjel. Igény szerint szoptatok úgyhogy esélye sincs begyűlni. De érdekes hogy csak a jobbal van ilyen probléma. Minden esetre jól át masszíroztam meleg zuhany alatt és teszek rá mindjárt túrós borogatást anyu ajánlotta hátha segít
2022. jan. 15. 08:36
 8/10 anonim ***** válasza:
Van itt egy beteg alak, minden mellel kapcsolatos valaszomra szívecskét küld privátban, fúj.
2022. jan. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szia! Nem mostani kérdés de nekem most aktuális, ugyan ez a panaszom. Voltál orvosnál mi lett a végkifejlet?
2022. jún. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szia. El múlt egy idő után. Doki szerint a babának növekedési ugrása volt, így mivel többet cicizett több tej terelődött és azért feszült annyira
2022. jún. 6. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!