Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Létezik hogy túl etetem?Védőnő...

Létezik hogy túl etetem?Védőnő nincs. Pár napja,éjjelente fent van,bealszik 5-20 percre,és felkel. Többit lent. 6 hetes baba

Figyelt kérdés

Korábban valahol azt olvastam,hogy anyatejes babát nem lehet túl etetni.

Nos,gyanakszom arra,hogy mégis.


2022. jan. 15. 05:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy túleteted? A gyakori ébredés / az alvási szokások megváltozása az első évben bármikor, szinte bármilyen okból bekövetkezhet...
2022. jan. 15. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Onnan,hogy van mikor alszik tegyük fel (csak írok egy példát) délelőtt 8-kor felkel,10 kor elalszik kevés szopi után,és alszik akár délután 1-2 ig,megint kicsit eszik,és alszik tovább 4-5 ig.. akkor cicire teszem,itt eszik rendesen, van hogy bealszik,van hogy nem.

Nos,itt van hogy elvan 1 órát hiszti nélkül,és aztán állandóan cicin lógna,és adom is neki,akár óránként nagyon sokat eszik.. vagy fel óránként..

2022. jan. 15. 06:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Növekedési ugrás
2022. jan. 15. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ez meddig tart? :D

Második baba,elsőnél ilyenek nem voltak. Ő szépen aludt 6 hónapos koráig,onnan 2 éves koráig éjjel többször kelt.. megszívtam vele

2022. jan. 15. 06:18
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Pár nap elvileg az ugrás..


Nyugi



Normális


Kitartás.. rémisztő a növekedésugrás mindig

2022. jan. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Teljesen normális.

6.het körül, aztán 3 hónapokban is tapasztaltam ilyen étvágy növekedést.

2022. jan. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Vannak azóta is olyan napjai,amikor kicsit többször kéri :)
2022. jan. 24. 00:50
 8/8 A kérdező kommentje:

Felcserélte az éjszakát,most éjjel van fent 4-6 ig,aztán egész nap alszik

😒 valami tipp?

2022. febr. 1. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!