Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Erős szúró fájdalom a melkas...

Erős szúró fájdalom a melkas környéken. Mitől lehet? Jobban elmagyarázom lentebb.

Figyelt kérdés

Második baba,elsőnél ugyan ez volt.

Tehát jobb oldalt,a két mell között,de inkább jobb oldalt,a mellem mellett,egy csíkban,kb 20 cm.

Nem minden napi jelenség,de éjjel annyira fájt,hogy nem tudtam aludni.

Valaki tapasztalt már ilyet?

Most is fáj,de tűrhető.

Remélem el tudtam magyarázni. 😒



2022. jan. 21. 17:49
 1/6 Rendszermérnök válasza:
49%

Érzed-e úgy, hogy a gyerekeid megszületésével csökkent az élettered? A mellkas, a tüdő ennek a területe.

Ha igen, tudatosítsd, hogy ezt te vállaltad, és hogy nem tart örökké. (Nagyon nem :-)

2022. jan. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én inkább gyomorsavra gondolnék, mint hókuszpókuszra. Legközelebb ha fáj, vegyél be savcsökkentőt, ha elmúlik amiatt volt.
2022. jan. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatomat leírom. Egyik évben 5x is a sürgősségire bevittek ugyanilyen panaszokkal. Nyugtatót írtak fel, mert pánikbetegség okozza. Kiderült, hogy a gyomorsam magas. Ilyenkor savcsökkentőt szedek, odafigyelek még jobban az étkezésre és így nincs semmi bajom.
2022. febr. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De csak szoptatásaim alatt tapasztaltam ezt😒

Emiatt nem megyek orvoshoz,ha lenne is időpontom,olyan 4-5 óra hosszát kellene várnom.

Amúgy nem vagyok pánik beteg,csak most gyorsabban, pörgősen végzem az itthoni feladatokat,hétvégén már a férjem is rám szolt,de basszus,ha nincs itthon akkor ez megy szinte mindig ,kivéve mikor szopik a kicsi..

2022. febr. 1. 14:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Kíváncsiságból rákérdeztem elég sok szoptató ismerősömnél. Kettejük tapasztalta ezt szoptatás közben. Nekik a savcsökkentő segített. Szóval ezzel nem árt elmenni dokihoz.
2022. febr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hormonális okok miatt lehetnek lazábbak az izmaid, így ami a gyomorszájadat zárja is. Mint koraterhesen is sokaknak van sava. És hát fekvő helyzetben a gravitáció nem barátod.

Ha a szoptatás miatt fájna (mármint mechanikai okok miatt), akkor közben fájna vagy legalább napközben is, nem csak alváskor.

2022. febr. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!