Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen fogamzásgátlási módszer...

Milyen fogamzásgátlási módszert használtatok szoptatás alatt?

Figyelt kérdés

Habár elvileg nem lehet teherbe esni, vannak kivételek. Én még nem szültem, majd áprilisban fogok, de érdekelne hogy mégis hogyan előztétek meg egy újabb terhességet? Jobb előre gondolkodni. Meg volt olyan akinek meg is jött a menzesze, de szoptatott?


Elvileg a fogamzásgátló miatt elmúlhat a tejtermelés? Ilyet is olvastam... Irnak minden félét az oldalakon...


2022. febr. 14. 19:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%

Gyógyszer (azalia)

A szoptatás nem véd a terhességtől. Ez a tévhit abból fakad, hogy sokan nem menstruálnak a szoptatás alatt. De mivel az első peteérés megelőzi az első menstruációt, gyakorlatilag szoptatás alatt nem védekezni egy időzített bomba.

2022. febr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
54%
Arcra élvezés.
2022. febr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
56%

Mondjak, hogy a szoptatós valamennyire egy vedekezesi forma es igaz, hogy valaki tényleg nem tud szopttas alatt teherbe esni. Baratnomek peldaul majdnem kb.7 honapot probalkoztak a második babaval, aztan abbahagyta az első gyerek szoptatását es azonnal teherbe esett. En vagyok az ellenpelda, mert en meg 5 honappal szules utan szoptatas mellett estem lettem terhes.

Szóval ha nem akartok hamar babat, akkor védekezzetek rendesen, ovszerrel a legjobb szerintem, ha nem akarsz fogamzásgátlót szedni, akkor ez a megoldas.

2022. febr. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszike a válaszokat. (Az arcraelvezős komment az nagy TOP!! LAJKOLOM 🤣🤣🤣🤣🤣)


És egyébként ha tabit íratnék fel azt azonnal szülés után kezdik el vagy majd ha már amúgyis szabad házaséletet élni (kb 6 hét)?

2022. febr. 21. 19:38
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 6 hetes kontrollon írták fel.
2022. febr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
6 hetes kontrolliig tilos a házas élet. Ott a kontrollon írják fel
2022. febr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!