Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért kell rögtön üvölteni?

Miért kell rögtön üvölteni?

Figyelt kérdés
2 hetes kisbaba iszsz, de nem mutat éhségjeleket. Legalábbis ha alszik nem. Amikor elkezd ébredezni, akkor néhány sz hangú lihegés után üvölt, ha felveszem elkezd keresni, ha ezután leteszem, vagy ha hagyom sírni még egy kicsit, akkor kezdi rágni a kezét.
2022. febr. 21. 01:45
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
A 2 hetes babádat kéred számon, hogy miért sír?
2022. febr. 21. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
A babák üvöltenek. Szokj hozzá. De ezen azelőtt kellett volna gondolkodni, mielőtt gyereket vállaltál.
2022. febr. 21. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Még nagyon-nagyon pici! Még most ismerkedik azzal, hogy valami nem jó, például lövése sincs róla, hogy ő most éhes, szomjas, fáj a poci, viszket valahol vagy csak megriadt valamitől... Az egyetlen megoldási módja amit ismer az a sírás. Van baba aki előbb csöndes és később rákapcsol, de van aki azonnal világvége sírással jelez. Majd ha már megismeritek egymást, egymás hangjait, jelzéseit, akkor alakultok szépen közösen.
2022. febr. 21. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Mi az, hogy nem mutat éhségjeleket. Sír, vagy enni kellene, vagy tiszta pelus, vagy törődés, hurcold kicsit. Még minden új neki, bármitől meg is ijedhet.
2022. febr. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Na ezért nem kéne könyveket bújni a gyereknevelésről már szülés előtt 🤦🤦
2022. febr. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha alszik, hogy a búbánatba mutatna éhségjeleket?? Gondolkozzál már. Ébred és testközelt akar, azért üvölt. Higgadj le és a babát figyeld, mire van szüksége, ne a leírásokat kérd rajta számon.
2022. febr. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"2 hetes kisbaba iszsz, de nem mutat éhségjeleket. Legalábbis ha alszik nem."


Alvás közben hogyan tudna éhségjeleket mutatni?

(Ha lennének smiley-k, a hajamat tépőset raknám ide.)

2022. febr. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ùgy làtszik van ilyen. Az azèrt furcsa, hogy ilyen sok ember nem hallott az èhsegjelekről. Nekem nem sírt a babàm, cuppogott, làthatòan kereste a mellet. Lehet, hogy a te babàd mèlyebben alszik ès csak akkor ébred màr, mikor farkasèhes. Esetleg kòrhàzban volt külön tőled? Ott elhanyagolhattàk ès megszokta, hogy a jelzés nem elèg, hanem üvölteni kell.
2022. febr. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
Az én babám is mutatott alvás közben éhségjeleket, nem te vagy hülye, nyugi. De a gyerekek különbözőek, a tied ilyen. Valószínűleg nincs semmi baja attól még. Amúgy az enyém is üvöltött minden szoptatás előtt, míg pelenkáztam (de muszáj volt, nagyon sokat pisilt).
2022. febr. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezért mondtam hogy nem könyvekből kéne "tanulni" gyereket nevelni. Hallottam én is az éhség jelenről, de minden gyerek más. Ők nem olvasnak könyvet róla hogy mit hogyan kéne csinálniuk. Az én fiam is egyből ordítva jelzett mindent IS
2022. febr. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!