Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi az a maximum életkora a...

Mi az a maximum életkora a gyermeknek ameddig még rendjénvalónak tarthatjuk a szoptatását?

Figyelt kérdés
2022. febr. 21. 19:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
69%
1 év
2022. febr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
78%
Én 1,5 évig szoptattam. 2 évesen már rendesen beszélt, egyáltalán nem volt baba. Nekem már furcsa lett volna szoptatni.
2022. febr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
31%

Nincs felső korhatàr. Szerintem 6-7 èves kor utàn màr bizarr, de ez a szemèlyes velemènyem. Az èn gyerekem 4 èves korban hagyta abba, èn màr untam, neki mèg igènye volt rà.

Biològiailag a fogvàltàs ès az ivarèrett kor fele az amihez köthető a szoptatàs termèszetes abbahamaradàsa.

2022. febr. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
89%

Nekem másfél-két éves korukban hagyták abba maguktól a gyerekeim, szóval ezt tartom jónak persze, mert pont egybeesett azzal, hogy már az én szervezetemnek is sok volt. De felőlem mindenki úgy csinálja, ahogy akarja vagy tudja.

Én is olvastam, hogy ahogy a mondában Fehér Ló a fiát még 7 éves korig szoptatta az anyja, a tudósok szerint az ősemberek valószínűleg tényleg így tettek.

2022. febr. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
37%
A WHO szerint a természetes elválasztódás 6-7 éves korig bekövetkezik. Ha az anyának megfelel, szerintem nem okoz semmi gondot, ha ezt ki is várja. Nekem csak az lenne furcsa, ha valaki a másfél-két éves vagy nagyobb gyerekét nyilvánosan szoptatja.
2022. febr. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!