Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egy nő egy nap maximum mennyi...

Egy nő egy nap maximum mennyi tejet képes termelni?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból érdekelne

2017. máj. 30. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Ha magamat nezem akkor siman 1-2l

Es ez nem tulzas

Szopi alatt a masikbol is omlott a tej volt h 1dl is is osszejott ... Fejesnel siman 2dl is.lejott par perc alatt

2017. máj. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
offolok: 1., ilyenkor mennyit iszik az ember egy nap? 3-4 litert? csak mert a magad folyadékmennyiségét is pótolni kell.
2017. máj. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

1es vok

Osszfolyadekban volt annyi, nem konkretan ennyi vizet

Hanem pl leves joghurt kakao tea narancs stb...


Fel evig tejtestvernek adtam tejet, az olyan napi 0,5-2 kozott ahogy osszejott idoben nekem, de o el is tette amit nem evett meg a babaja

Mindegyik gyerekem ket eves korig szopott, addig esett nekem is jol meg addig igenyeltek.

Nem nem nagy a mellem mielott megkerdik megint :-D

Es a csaladban csak nekem volt annyi a hugaim szenvedtek mert nekik keves volt.

Anno nagyanyamnak volt ennyi, meseltek :-)


Amugy nem olyan jo am ! Folyamatosan kellet betet mert eleg volt egy nyikkanas es folyt. Mar het honapos terhesen is csorgott :-(

2017. máj. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Nekem ikreim vannak, így kb. 2 liter/nap. Fejek, és úgy etetem őket, ezért nagyjából tudom, hogy mennyi tej jön le egy nap. Igen, rengeteg folyadékot iszom, nagyon sok édes, rostos levet, mert csak így tudom tartani a hozamot :-)

Amúgy nekem sem nagy a mellem (80/B), és senki nem nézi ki belőlem hogy ennyi tejem van, mert kifejezetten vékony vagyok (nemcsak a szoptatás alatt, hanem egyébként is).

2017. máj. 31. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Igény szerint szoptattam és mellette fejtem. Átlag 280 ml jött naponta de volt 370 is. Sokat kell inni!
2017. jún. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Kb. 500-1000 ml kozott naponta, ha a baba rendesen szopizott en max 10-20 ml-t tudtam lefejni, tehat pont a baba igenyihez igazodott a tej is.
2017. júl. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Kislanyunk 1 litert szopizik kb egy nap, en ezen felul fejek 1,2 litert, de sosem fejem uresre a ciciket, szoval szerintem ennel lehetne tobb is.
2018. ápr. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%
Utolso vagyok, tesom volt, hogy a kisfia igenyein tul lefejt napi 1,5 litert, szoval nala a 2,5 liter is megvolt.
2018. ápr. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!