Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2,5 hetes baba éhes, mégsem...

2,5 hetes baba éhes, mégsem eszik?

Figyelt kérdés
Egész délelőtt sír, rágja a kezét, tátog ha ha szájához érek, úgy nyöszörög, mint amikor éhes. Mellre teszem, elkezd nagy hévvel cuppogni, de csak cumizik rajta, alig-alig kortyol. Már másfél órája mellen van, néha elengedi, akkor büfiztetem, fél perc múlva kéri vissza, de ugyanúgy nem eszik, csak cuppog rajta. De ha nem adom neki, akkor meg üvölt. Cumi nem kell neki, kiköpi, esetleg az ujjamat rágcsálja még, de akkor megint nem tudok csinálni semmit. Mit csináljak már vele?
2022. márc. 3. 12:57
 1/8 A kérdező kommentje:
Amúgy van tejem, ha elengedi, még tudok fejni
2022. márc. 3. 13:01
 2/8 anonim ***** válasza:
Rendesen bekapja ?
2022. márc. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, rendesen, még a védőnő is megdicsérte a technikátját.
2022. márc. 3. 13:24
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem folyik nagyon?


( erős tejleadó reflex… olvasd el… ha ez a gond, akkor van megoldás/ technika rá)


Nálunk ez volt, és 3-4 heteseb hasfájása is lett nagyon

2022. márc. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Valamiért nem ízlik neki? Ettél szokatlant? Vagy esetleg jön a menstruációd.
2022. márc. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy csak anyut akarja.
2022. márc. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

4, köszönöm, ez jó ötlet lehet, mindenképp utánaolvasok.


5, nem tudom mi számíthat szokatlannak, szülés óta leveseket és főzelékeket eszem. Menzesz nem tudom jöhet e ilyen hamar, tudtommal még a gyermekágyi vérzésem tart.


6, ha csak én kellek neki, miért nem elég a ringatás? Miért kell még cumizni is valamimet?

2022. márc. 3. 16:00
 8/8 anonim ***** válasza:

A cici egy kapcsolat közted és közte. Mivel a kisbabák cicit kapnak először életükben, így összekapcsolják, hogy anyu=cici.


Ahogy pl. az én kislányom is cicin alszik el és hiába nem eszik, csak cumizik, de amint kikapom a szájából a bimbót rögtön éber. Így hosszasan cumizik míg elalszik, de akkor érzi a biztonságot amit keres amikor ennyire közel lehet hozzam

2022. márc. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!