Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mikor kezdtetek el vásárolgatn...

Mikor kezdtetek el vásárolgatni a babának? 25 hetes vagyok, korai még ruhákat venni? Doki 3 alkalomma mondta hogy kislány. Másik városban tudok csak vásárolni,ami igen messze van innen.

Figyelt kérdés
2021. aug. 19. 18:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

33 hetes vagyok, eddig semmit nem vettünk...

A jövőhéten még dolgozok, majd utána, ha már ittho leszek.

2021. aug. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Szerintetek korai még kislányos ruhákat venni?

Hétvégén terveztünk bevásárolni.

2021. aug. 19. 18:28
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Én 16. héttől szép fokozatosan. Kinéztük mi kell, és amikor találtunk akciókat, megvettük. A fontosabb dolgok most már mind megvannak, max apróságok hiányoznak.
2021. aug. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%

Én úgy tervezem, hogy a 20. hét után valamikor megrendeljük a babaszobába a bútorokat mert 6-8 hét a szállítási idő.

Amúgy meg minden mást majd csak a 30. hét után tervezünk venni.


18hkm

2021. aug. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem 25 hetesen egyáltalán nem korai, ne hagyd az utolsó pillanatra. Csináld meg az ilyeneket addig amíg bírod, a vége tud nehéz lenni...Nekem több ismerősöm is kórházban töltötte az utolsó trimesztert, én a 30. hétre be akartam szerezni mindent emiatt, hogy ne a férjemnek kelljen.
2021. aug. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
A 36. héten vettük meg az első dolgot
2021. aug. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Elsővel nem volt ennyi gondom

Szinte mindent kaptunk,nagy a baráti tarsasag,a minden az tényleg minden,így a 23 héten mindenünk megvolt.


De úgy döntöttünk hogy marad egy,így ajándékba adtunk mindent.

És teljesen kész vagyok,mert ilyen téren teljesen magamra vagyok utalva,és azt sem tudom hol kezdjem



Igen kis városban élek,minap elmentem gyógyszertárba 20 dologból csak 3dolog volt.

Baba ruhák meg semmi

2021. aug. 19. 19:03
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
Írj egy listát! Gondold végig, mik azok a dolgok, amik az elsőnél hasznosak voltak, vagy jól jöttek volna. Majd apránként beszerzitek. Kihúzod, ami megvan. Így nem kell kapkodni, és nem lesz egyszerre nagy kiadás. És ha menet közben valami eszedbe jut, hozzáírod.
2021. aug. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Miért ennyire stresszes ez az egész?

Az utóbbi napokba nagyon sok stressz ért emiatt,hogyan csináljam másképp?

2021. aug. 22. 17:25
 10/13 anonim ***** válasza:
Azért még bőven van időd, nincs okod stresszelni. Tényleg írj egy listát, aztán neten is nyugodtan megrendelheted ami kell.
2021. aug. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!