Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes várandós vagyok kB...

Diananagy kérdése:

25 hetes várandós vagyok kB 20 perce kezdődött előtte még nem éreztem ilyet egyébként első babát várom a koldokom melett jobb oldalt éles szúró fájdalom csak akkor ha mozgásba vagyok ha ülök vagy fekszek nem fáj de ha sétálok nagyon fáj?

Figyelt kérdés
Másnak is volt ilyen? Nem baj?
2021. okt. 27. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Mennyi magnéziumot vettél be ma?


Ha fáj, nyilván pihenj inkább, nyúlnak, rendeződnek a dolgok, ez járhat fájdalommal, vegyél be több magnéziumot és pihi 🙂

2021. okt. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen korábban és elég hosszú időn át tartott. Nem volt folyamatos, de egy időben sokszor előjött, főleg mozgásnál és miután nehezebb dolgokat ettem, szintén a köldököm mellett jobb oldalt és picivel feljebb. A terhességgel nem függött össze, mert már jóval előtte kezdődött, bár akkor is tartott. Aztán egy ideje nem érzem. Te nem ettél esetleg sokat?
2021. okt. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!