Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Régen ez máshogy volt? Van...

Régen ez máshogy volt? Van jelentősége a kérdésnek?

Figyelt kérdés
Anyósom a férjemen keresztül érdeklődik irántam és a lassan 1 hónapos babám iránt, amíg nem találkozunk személyesen. Ezeket a beszélgetéseket a férjem mindig elmeséli nekem. A minap anyósom olyat talált kérdezni, hogy éjszaka is szoptatok e még. Számomra természetes hogy igen, nem is nagyon tudtam hova tenni a kérdést. Ezek szerint ő valószínűleg nem szoptatott éjszaka? Akkoriban más volt a divat? Vagy csak szimpla kíváncsiság lehetett?
2022. márc. 9. 08:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%
Én - 4 extra jó alvó gyerekkel - nem látok ebbe bele semmi régi berögződést, inkább csak érdeklődik. Az enyémek pl 6 hetes koruktól nem keltek fel éjjel enni. Ha igényelték volna, szoptattam volna éjjel is, de ők aludtak.
2022. márc. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem 3 óránként szoptattak, még a régi rendszer szerint még a 80-as évek végén. 6 hónapig kizárólag anyatejes voltam.

Se akkor, se ma nem voltak egyformák a babák. Tanácsok, ötletek lehetnek, de egyik sem szentírás. Van olyan baba, ami nem igényli a szoptatást éjjel, más meg igen.

2022. márc. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
43%

Mas volt akkor.

Csak epp az orvsotudomany is fejlodott azota, de ezt az oregek nem birjak felfogni.

Hol volt meg 30 eve a mobiltelefon ? Na, pont ugyanigy fejlodott az orvostudomany is.

2022. márc. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem akar rosszat, csak más rendszer volt az ő idejében.

Nyugi, lesznek még hajmeresztő kérdések. Az ő idejükben 3-4 hónaposan már hozzátápláltak. Ma ezt 6 hónaptól ajánlják.

Anyum szerint másfél évesen szobatiszta volt a tesóm... Szerintem meg addig kellett ülnie a bilin, míg nem produlált bele valamit. Ez nem szobatisztaság.

2022. márc. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!