Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki folyamatosan fogyott...

Aki folyamatosan fogyott szoptatás alatt mit csinált hogy megálljon a súlya?

Figyelt kérdés

Vitamin,vagy bármi ilyesmire gondolok. Teljesen elfogyok. Hónapról hónapra 2-3 kilóval kevesebbet mutat a mérleg. Úgy érzem nem tudok annyit enni hogy kettőnknek elég legyen. Már csak 51kg vagyok. 10 hónapos a fiam,ő 11kg nagyon szépen gyarapszik,iszsz baba. Az étkezések kiváltásával nem állunk jól,csak eszeget,kóstolgat és sokat szopik. Szeretném is sokáig szoptatni,főleg így hogy nem igazán fogad el mást vagy csak keveset ami nem mennyiség.

Kérlek titeket csak azok írjanak akik ezt átélték és valós tapasztalatuk van. Köszönöm előre is a válaszokat!



2020. szept. 8. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószíüleg nálad nem a mennyiséggel van gond, hanem a minöséggel - megfelelö összetételü étrendre lenne szükséged, meg megfelelö kalóriamennyiségre.

Ha gondolod, írd meg részletesen, mit és mennyit eszel egy nap, akkor jobban lehet konkrét javaslatokat tenni.

Holnap tudok újra írni, elöbb nem.

2020. szept. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Jajj de ieigyellek,en szigoru dietaval is alig fogyok :(

Es ha abbahagynad a szoptatast? Ekkora gyereknek mar reg nem letszukseglet.

2020. szept. 9. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez volt a helyzet. Bármit ettem, 1-es, bármilyen jó minőségű fehérje- és szénhidrátforrást, jó mennyiségben, egyszerűen semmi nem használt. 15 hónapos korában hagytam abba a szoptatást, 42 kg voltam, 52-vel kezdtem a terhességet.
2020. szept. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amint abbahagytam, pár hónap alatt elég szépen visszajöttek a kilók. 3-mas.
2020. szept. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van, aki ilyen alkat. Egyél táplálóan, szedd a vitamint meg a vasat. Ha abbahagyod, fog az visszajönni ne aggódj. Ha nem vagy beteges, fáradékony vagy pont, hogy túl aktív, izgága, akkor minden ok. Esetleg egy pajzsmirigy funkciót lehetne nézni. Valakinek terhesség után túlműködik.
2020. szept. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!