Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van itt olyan, aki kezdettől...

Van itt olyan, aki kezdettől váltott mellből szoptat?

Figyelt kérdés
Aki így csinálta, annak mikor állt be a kereslet-kínálat? Milyen gyakran tette mellre a babát?
2022. ápr. 23. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
A korházban is már váltott mellből szopizott amíg nem indult be a tejem addig minden etetésnél evett mindegyikből egy kicsit. Ahogy volt már rendesen tejem egyik evésnél jobb mell másiknál bal. Igény szerint szoptattam kb 1.5- 2 óránkét kérte. Pár hét alatt be állt a kereslet kínálat.
2022. ápr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem a váltott mellet, hogy egyszer az egyikből, következő alkalommal a másikból.
2022. ápr. 23. 21:19
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Most 21 hónapos a delikvens, születése óta váltott mellből szoptatom.

A kereslet-kínálat kb 2-3 hónapos korában állt be, addig tejgyűjtő kagylót tettem szabad mellre szopi közben. Ezekben a hónapokban nagyon sokat volt mellen, igény szerint szoptattam. Nem minden nyikkanásra tömtem a szájába, de ha láttam rajta hogy éhes, megetettem. Akkor is ha 2 órája, meg akkor is ha 45 perce evett utoljára.

Utána szép lassan kialakult a napirend, rendeződtek az alvások, és igyekeztem azok köré igazítani a szopit.

2022. ápr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2 évig szoptattam így,de már nem emlékszem, hogy mikor állt be. Egészen az elején sűrűn szopott,utána beállt arra,hogy 2 óránként. Ezt tartotta 1.5 évig kb, utána ritkult. 2 évesen választottam el.
2022. ápr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Váltott mellel kezdtem, igény szerint szoptattam. Volt hogy 3 óra, volt hogy 15 perc telt el két szopi között. Kb. 3 hónap után tértem rá hogy egy alkalommal mindkét mellből szoptatok, kényelmesebb volt így, nem feszült addig a másik, és nem is csöpögött addig. 2 éves múlt, meg az esti alvás előtt szopizik.
2022. ápr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!