Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 napja csomó van a mellemben,...

3 napja csomó van a mellemben, piros a bőr, fáj nagyon, mit próbáljak még?

Figyelt kérdés
Nem javul a helyzet 3 napja, lázam nincs még szerencsére. Gyakran teszem rá szopizni, mindig azzal kezdem, szopikor melegítem, óvatosan lefelé masszírozom, szopik közt borogatom. Nem szeretném, hogy elfajuljon jobban, mit csináljak vele? Kezdő vagyok, egy hónapos a babám :( de olyan rossz, már alig tudom felvenni a fájdalomtól
2022. máj. 2. 03:01
 1/3 anonim válasza:
0%

Borogatás,kend nyugtató krémmel

Ha nem javul a helyzet akkor talán orvos

2022. máj. 2. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%

Forró zuhany alatt fejd ki a csomòt. Amilyen meleg vizet mèg elviselsz. A csomó mögött kezdd a mozulatot ès a mellbimbó felè haladj.

Mikor szopik a pici ha jól emlèkszem az àllànak kell a csomó irànyàban lennie.

2022. máj. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%
Két szopi között fejes saláta levelet twttem rá, amit hűtőben tartottam, majd kicsit kiklopfoltam( épphogy megütögettem) előtte hogy legyen a levélnek leve.szopi előtt melegítés, szopi után hűtés és négykézláb szoptattam a babát így közben tudtam masszírozni a mellem.
2022. máj. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!