Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen érzés a szoptatás, ha...

Milyen érzés a szoptatás, ha van a babának már foga? A kisfiam 7 hónapos és még nincs foga. De gondolom lassan lesz. Kíváncsi vagyok mire számítsak.

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó technikával szopik,nem lehet érezni.De lehet,h az elején véletlenül megharap,az nem túl kellemes.:)
2010. szept. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém max. 1-2 alkalommal harapott meg, akkor elvettem a cicit, elmondtam, hogy ez fáj, stb, azóta nem csinálja. Egyébként a fog nélküli és a fogakkal való szopizás között én nem vettem észre különbséget. a lányomnak már kint van 18 foga és még javában szopik, napjában akár 4-5x is...
2010. szept. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én se vettem észre,hogy kinőttek a fogai, ugyanolyan volt a szoptatás, egyszer sem harapott rá a cicire. De a védőnő azt mondta, ha vélelten megharapja, akkor el kell venni tőle és mondani hogy nem szabad.
2010. szept. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha jó technikával szopizik a baba, akkor észre sem fogod venni, hogy vannak fogai, semmivel sem lesz másabb mint előtte. Kisfiam 15 hónapos még szopizik, 6 foga van neki, szerencsére ő nem szokott harapdálni sem.
2010. szept. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Enyémnek van foga rendesen (18 hónapos), de észre sem veszem.
2010. szept. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!