Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Úgy érzem féloldalasan termelő...

Úgy érzem féloldalasan termelődik a tej, mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
Egy ideje mindkét oldalt teljesen kiszívja, így nem tudom fejéssel ellenőrizni az elméletemet. De úgy gondolom, hogy a jobb mellemben kevesebb tejem van kb 1 hónapja. Akkor ugyanis volt egy kisebb gyulladás, nagyon nehezen sikerült megoldani, talán akkor kezdett apadni, és azóta is folyamatosan. Mindig azzal szoktam kezdeni hogy amikor éhes, jobban ki tudja szívni, illetve szoptatás végén is visszateszem egy kicsit cumizni, hogy termelődjön. De nem tűnik hatékonynak, mert egyre hamarabb hagyja abba és kezd nyűgös lenni, a bal oldaliból viszont többet és nagyobbakat kortyol. Mit csináljak hogy egyenlően termelődjön??
2022. máj. 18. 23:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2 gyereket szoptattam 14 hónapos koráig, es soha nem terelődött egyformán. Nekem mindig a val volt a gyengébb mindkettejüknél, szinte a jobból laktak jól. De mivel elég volt nekik így is és soha nem kellett pótolom nem érdekelt. Téged miért zavar? Miért lenne jobb ,ha egyformán termelődne?
2022. máj. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó hónapjában én csak bal mellből szoptattam... Semmi baj nem volt vele (annyi, hogy az nagyobb volt egy ideig :D)
2022. máj. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hónapokban*
2022. máj. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek sem egyformán termel. Annyit tehetsz, hogy a "lustábbik" cicivel kezditek, amíg éhes és aztán visszarakod oda a komfortszopira a végén. Tejtermelés mennyiségét nem befolyásolja, lehet akár egy mellből is elég tejed. De hát az ember azért szeretne kb. egyforma ciciket szoptatás alatt is :)
2022. máj. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, azt kifelejtettem,hogy a kisfiamnál a bal el is apadt 1 évesen, utána 2 hónapig csak a jobbot kapta.
2022. máj. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!