Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan érjem el, hogy babám...

Hogyan érjem el, hogy babám elfogadja a mellem, és ne bimbóvédőn keresztül kelljen szoptatnom?

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam is csak bimbóvédőn keresztül volt hajlandó enni, mert túl kicsi volt a mellbimbóm. Ez kb. 1 hónapos koráig tartott, utána már ment anélkül is. Úgy csináltam, hogy a bimbóvédőn először csak nagyobb lyukat csináltam, majd pár nap múlva egy picit levágtam a végét, majd még egy kicsit és így tovább. Kb. 1 hét után már érezte a bimbót amikor szopizott és akkor már nem "idegenkedett" tőle annyira. Ekkor megpróbáltam a bimbóvédő nélkül és ugyan egy kicsit még segíteni kellett neki hogy rendesen be tudja kapni, de ment a dolog így is.

(Egyébként a normál szopizás azóta is működik, 16 hónapja! ;-))

Sok sikert! Csak magabiztosan! Majd írd meg hogy hogy sikerült a leszoktatás.

2010. szept. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez nagyon jó ötletnek tűnik! Ahogy megérzi, hogy csak a bimbót rakom a szájába, már üvölt, hiába próbálom, akármilyen éhes, akkor sem hajlandó enni. De ezt a "megrövidítős módszert" kipróbálom. :)

Még egyszer nagyon köszönöm! (biztos nekünk is sokáig fog tartani, de megírom, hogy sikerült!)

2010. szept. 18. 15:00
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Próbálkozunk ezerrel, de az a baj, hogy ahogy levágtam a bimbóvédő végét, és szívja a babám, nagyon fáj. :-( Nincs valami ötleted, hogy ez ellen mit tehetnék? Vágjam rövidebbre?

Köszönöm!

2010. szept. 24. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!