Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » S. O. S Lázasan szabad szoptat...

S. O. S Lázasan szabad szoptatnom?

Figyelt kérdés

Ma kezdődött HOLNAP tudok menni orvoshoz!

Való színű torok gyulladásom van mert torok fájással kezdődött, majd orr folyás eddig 37.5 volt most felment 37.9 re!

Mit vehetek be lázcsillapításra?

Algopirin van itthon az jó?

Mikortól kell csillapítani?

Úgy félek hogy elapad a tejem a láz miatt!!

Segítsetek kérlek!!!!


2010. ápr. 22. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
hívd fel a védőnőd
2010. ápr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem a védőnő azt mondta,hogy 39fokos lázig lehet szoptatni, és be kell venni a lázcsillapítót!!!!

Az már más kérdés, hogy az Algopyrin leviszi-e, mert én Rubofent szedtem.

2010. ápr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kifejezetten azt mondták (mindkét gyerkőcnél), hogy szoptassak lázasan is, mert az ellenanyagok is átmennek a babához. Algopyrin is jó, ha nem mértéktelenül szeded, nem árt! Én 38 fölött vennék be.
2010. ápr. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget mindenkinek!
2010. ápr. 22. 12:24
 5/6 anonim ***** válasza:
A panadolt is lehet,én szedtem első gyerkőcömnél.Még nem próbáltam,de azt hallottam állítólag ha lefejed felforralva lehet adni,persze ha elfogadja üvegből.De ezt tényleg nem tudom,hogy így van-e!
2010. ápr. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Nekem azt mondta a gyerek orvos/előbb felhívtam/, hogy szabad szoptatni sőt többet is kell cicire rakni mert így nagy valószínűséggel védett lesz a betegség ellen!

2010. ápr. 22. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!