Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan lehet kiváltani a...

Hogyan lehet kiváltani a tejleadási reflexet? Mennyi idő után kellene jelentkezzen fejésnél?

Figyelt kérdés
Babám szopizik, majd fejnék, de nem megy. Egy csomó különböző kézi és gépi mellszívót kipróbáltam, sikertelenül. Viszont ha kézzel próbálok fejni, spriccel a tej, de a kézi fejés nem megy. Nem indul be ez a reflex, a tecsi pedig benne marad. Mit tehetnék? Ne fejjek? Nem fog csökkenni a tejmennyiség?
2008. dec. 19. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
ha elég babaádnak nem lesz baj, s elég is lesz neki, hiszen igényihez nő jobbesetben...avent fejő nekem nagyon bevált
2008. dec. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem is nagyon bevallt az avent elektromos fejo gep.
2008. dec. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a legjobb a medela lactina. ilyen gép van a kórházakban. megvenni nem lehet, csak kölcsönözni. nézd meg a www.medela.hu-n, hogy hol lehet a te lakóhelyedhez közel bérelni ilyet.
2008. dec. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgyértem a mellszívókon kívül. Nekem azok nem válnak be. Mennyi idő után jelentkezik a reflex?
2008. dec. 19. 17:28
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez volt a problémám és a C-fogást javasolták. Nekem bejött.

Itt olvashatsz róla:

[link]

[link]

2008. dec. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:-) Köszi. Ez egy jó cikk. És működik.
2008. dec. 19. 19:16
 7/7 anonim ***** válasza:
ez tenyleg egy jo cikk,nalam is bevalt.
2008. dec. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!