Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Rémesen lefogytam szülés...

Rémesen lefogytam szülés után, hízási praktikák?

Figyelt kérdés
1 éve szoptatok és még szeretnék. De 5 kilóval vagyok a terhesség előtti súlyom alatt, kilátszik minden csontom, ijesztően nézek ki és állandóan fáradt vagyok. :( Ez az “igény szerinti ezmegaz” teljesen betábláz, nagyon kevés időt tudok magamra szakítani, de most a tükröt és a mérleget látva eléggé kétségbe estem és szeretnék hízni! Csak fogalmam sincs, hogyan, mert alap dolgok se jutnak eszembe. Mondjatok kérlek trükköket vagy hizlaló ételeket!

2022. jún. 8. 00:20
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Ha csőtörésed van, akkor elzárod a vizet és nem használod a fürdőszobát vagy a csövet javítod meg? Én most csőjavításban kértem segítséget… Látom, mennyien “bírják” az évekig szoptatást és milyen fontos nyereségei vannak mind a gyereknek, mind a családnak. Ráadásul ha még ez a táplálási lehetőségem is kiesne, még kevesebb időm lenne. Két szilárd étkezése van eddig és csak áldom, hogy szoptatok, mert ha tápszereznünk kellett volna, már alulról szagolnám az ibolyát.
2022. jún. 11. 16:12
 12/23 anonim ***** válasza:
0%

mert meddig tart bekeverni a tápszert? 30 mp? mosogatással együtt 1 perc. és ezt rajtad kívül is meg tudja csinálni bárki. szóval közben időd mint a tenger.

max anyagilag jössz ki jobban a szoptatással.

2022. jún. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Persze, különösen ha majdnem meghal a szülésben, aztán ugráljon a konyhába kétóránként, amikor a vécére tíz perc elvonszolnia magát.
2022. jún. 12. 00:15
 14/23 anonim ***** válasza:
42%

Egyél csak úgy nasinak hízlalo, de azért egészséges dolgokat: olajos magvak, ebből készült krémek, aszalt gyümölcsök.


Készíthetsz turmixot mondjuk reggelire, ha fontos az idő. Pl.: Banán, feherjepor, zsíros tej.

2022. jún. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
19%

Ha készítesz bármilyen etelt, igyekezz direkt hizlaló módon tenni. Pl.:

Ne sima rántottat csinálj, hanem tegyél bele szalonnát, kolbászt is.


Ha krémlevest készítesz, kerüljön bele jó sok tejszín.


Pizzabol vastag tésztás sok sajttal.

2022. jún. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
18%

13. és nincs férjed vagy párod, anyud, anyósod aki eleinte ezt az 1 perces műveletet megcsinálja? meddig tart a szülés utáni nehéz idő? 1-2 hét? nem is értem a problémádat… 🙄


15. roppant hasznos tanácsok gratulálok. a magas koleszterin vajon mi? segítek, minden csak nem jó.

2022. jún. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
27%
Gyakorlati tanácsot várt hizashoz, ez az.
2022. jún. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
44%
17. de gondolom nem az egészsége kárára
2022. jún. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
#13 Férjem van, dolgozik. Anyám meghalt 2 éve. Anyósom külföldön. Apám dolgozik. Nekem hónapokig tartott a nehéz idő, két hónap ággyal. Eleve, hogy a 3 vérátömlesztés után is csak feleannyi vér újratermelődjön. Szívesen ennék egészségtelenül is, ha hizlal, csak nehézséget okoz a tejtermék.
2022. jún. 12. 11:41
 20/23 NTBS ***** válasza:
31%
Fáradj el orvoshoz. Ő majd tud rajtad segíteni. Illetve kevesebb mozgás, több kalóriabevitel.
2022. jún. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!