Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A nagyon kicsi, szinte 0...

A nagyon kicsi, szinte 0 mellekkel hogyan lehet megoldani a csecsemő szoptatását? Egyáltalán van ilyenkor elég tej? Mivel lehet segíteni?

Figyelt kérdés
2008. dec. 19. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szia sztem nem mellmérettől függ...
2008. dec. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A mell nagysága nem befolyásolja, hogy mennyi teje van a mamának. Vannak hatalmas mellű mamák, akik nem tudnak szoptatni.
2008. dec. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem rendelkezem túl nagy mellekkel,de két gyereket sikeresen szoptatam-szoptatok.Tudomásom szerint nem számit a méret.
2008. dec. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is pici melleim voltak, 70A méretű melltartót hordtam. Most 5 hónapos a lányom, csak anyatejes és bizony 85C melltartó kell.:-))
2008. dec. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A szoptatas nem a mell meretetol fugg. A lenyeg, hogy ne aggodj a szoptatas miatt, mert a stressz bizony hatassal van a tejtermelesre. A baratnom szoptatott, de addig aggodott, hogy vajon van-e eleg teje, mig a vegen elapadt neki.
2008. dec. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem O melleim vannak és annyi a tejem, hogy anyatejgyűjtőbe viszik.
2008. dec. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem a méret a lényeg...

Nekem eleve nagy melleim vannak, de sajna nem tudtam szoptatni, mert üres volt a cicim:(

Szobatársamnak nem volt cicje szinte, és éjjel nappal szopizott a kislánya...

van tea, homeos cuccok, hogy több legyen a tej.Van akinek segít, van akinek nem. Nekem sajna semmi nem segített

2008. dec. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kicsi mellekben is lehet rengeteg tej, nagy mellben meg semmi... Nekem csak két pattanásom volt szülés előtt :D, utáltam is, mert nincs dekoltázs, meg hasonlók. Féltem nem tudom majd szoptatni a bébim, de akartam nagyon-nagyon, küzdöttem, fejtem, szoptattam, ittam, ettem, mindent elkövettem. Fagyóba is pakoltam, annyi volt. 250-et 1 mellből kiszopizott. És 1 éve szoptatok!! Nem nagyok a melleim, írtó picik, de tej van benne. Amit kicsit fájlalok, hogy fekve nem tudom szopiztatni, csak ülve, mert olyan kicsik, hogy nem találja meg a drágám. :DD

Tehát ne aggódj, O mellben is lehet rengeteg tej.

2008. dec. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat, sokat segítettetek. Akkorhát megnyugodtam, és biztos vagyok benne, hogy a lelki dolgokkal nek lesznek bajok, mert erős vagyok, van akaraterőm! :)


Minden kedves hozzászóló anyukának és az egész családjuknak kellemes és meghitt karácsonyt kívánok!

Szeressétek a gyerekeiteket és sok boldogságot kívánok a továbbiakban!

2008. dec. 20. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!