Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hányhat azért egy csecsemő...

Hányhat azért egy csecsemő mert valami olyat ettem amit az ő gyomrocskája nem bírt?

Figyelt kérdés
11 hetes a kisfiam, szoptatom is meg tápszert is kap mert nincs elég tejem, de ma reggel sugárba hányta ki a tejet szopi után.
2011. febr. 10. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
nem, viszont járvány van, amitől hányhat
2011. febr. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor is, ha nincs láza?
2011. febr. 10. 11:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem kétszer csinált ilyet a lányom, egyszer valószínű azért, mert túl sok levegőt nyelt, másodszor pedig valószínű azért, mert én ettem valamit.

Persze pontosan nem tudom az okát, de a lényeg, hogy voltunk dokinál is, megvizsgálta, nem volt baj, nem volt lázas sem.

Ha viszont naponta többször is van ilyen hányás, vagy úgy látod sápadt, bágyadt, akkor lehet beteg is.

2011. febr. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem sápadt, nem is lázas, sőt utána mosolygot meg gagyogott is és amióta megszületett azóta most csinált ilyet először.

Adtam neki egy kis teát és azóta alszik és nincs semmi baja.

Remélem nem is lesz. Köszi a választ.

2011. febr. 10. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!