Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mik a mellbimbóvédő pozitív...

Mik a mellbimbóvédő pozitív és negatív hatásai? Hogyan lehet elhagyni 1 hósan és érdemes-e erőltetni a letételt egyátalán?

Figyelt kérdés
Pl érdekelne van-e hatása a tejtermelésre, tejleadó reflexre, mit tapasztaltatok?
2008. dec. 19. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én fél évesen tudtam leszoktatni a gyerkőcöt, de jobb lett volna, ha rá sem szokik!

A tejleadó reflex később indul meg.

Olyan, mintha cumizna és nem szopizna.

Nekem egy idő után szörnyen fájt is, mert csak beszippantotta és nem nyitotta rendesen a száját.

Ha nem otthon szopiztok macerás, elővenni, rátenni, tisztítani, a cici meg mindig ott van!


Szóval inkább próbáljatok leszokni, mert hosszútávon nem jó! Én már bánom, hogy annak idején hagytam magam rábeszélni!

Egyébként a mai napig rendszeresen szopizunk és most már nem is fogadná el a bimbóvédőt, mert próbáltam, mivel most meg harapdál! :(


Üdv: 12 hós anyukája

2008. dec. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kitartóan kell próbálkozni anélkül kínálni a cicit, de ez elég hosszadalmas dolog és eléggé babafüggő is! Javaslom, hogy kérj tanácsot szoptatási tanácsadótól! www.lll.hu oldalon is keresgélhetsz! Sok sikert!
2008. dec. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én egy hónapra le tudtam tenni és több lett a tejem tőle, gondolom erősebb ingert kapott a mell.


Sajnos vissza kellett tenni, mert a fogzás miatt elkezdte nagyon tépkedni a mellem és a tejem már amúgy is rengeteg volt, így picit tudtam csökkenteni.

2008. dec. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!