Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Így is tudok szoptatni? Nincs...

Így is tudok szoptatni? Nincs étvágyam, max egyszer eszek keveset egy nap. Viszont szülés után rajtam maradt +15kg. Akkor ugye abból tudja fedezni a testem a tejet így is?

Figyelt kérdés

2022. júl. 4. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Igen tudja

De arra készülj, hogy kb minden tapanyagot kivon a szervezetedből. A hajad csomókba fog hullani, a fogaid egymás után lyukadnak majd....

2022. júl. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Nem. Azért a gyerek nem a súlyfeleslegedből táplálkozik.

A sok folyadék nagyon fontos, és bizony törekedned kell arra h vigyél be kaját. A saját érdeked is ez

2022. júl. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem, a tej nem a hájbol termelodik.
2022. júl. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szoptatni fogsz tudni, de teljesen tönkre teszed vele a testedet. És valószínűleg hízni is fogsz gyönyörűen. Napi öt kisebb étkezés és sok folyadék kellene, hogy minden rendben legyen.
2022. júl. 5. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért a tested nem hülye. Meg kell jöjjön az étvágyad egy idő után. A tej nem csak zsírból áll, van benne fehérje is. Ha nem viszed be, akkor az izmaidat fogja lebontani a szervezeted, hogy jusson a tejbe.


De ha csak most pár napja nincs étvágyad a kánikula miatt, az nem baj, annyi tartalék van. Csak inni muszáj, az fontos, víztartalék nincs valami sok az emberben.

2022. júl. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%

Igen..egy darabig. Minket szülés után a pár napos korababâmmal bezártak a gyerek fertőző osztályra, 2 napig nem sikerült elintézniük a diétás kajámat, amit a rokonok hagytak a portán azt nem hozták fel, engem nem engedtek le. 2 napig nem ettem semmit csak pár szelet üres kenyeret amit egy nővér hozott valahonnan. Végig tudtam szoptatni. 7 napot voltunk ott, ez idő alatt 15kgt fogytam..

Ja nem voltunk betegek, kiderűlt hogy egy hibás laboreredmény miatt kerültünk oda.....

2022. júl. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!