Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Honnan felismerhető a csomó a...

Honnan felismerhető a csomó a mellben? Honnan tudhatom, hogy csomó vagy tej (mármint amiatt kemény a mellem?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy az előbb tűnt fel, hogy mindkét mellem külső oldala kemény. Talán azért, mert elhúztam a szoptatást és most, hogy teljesen üresek, érződik, hogy csomó van/lehet benne? Míg megvan jobban telve pedig nem? Honnan jöhetek rá, hogy csomó vagy sem? Köszönöm a segítséget!
2022. júl. 15. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez tejtől van.



Az olyan csomó nem fáj, nem feszül, nem kellemetlen, nem lehet érezni, emiatt veszélyes.

( sajnos halmozottan érintett a családom a témában :( )

2022. júl. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Ha elhúztad a szoptatást 99%, hogy tejpangás. Ha fáj, kellemetlen, akkor melegzuhany alatt masszírozd ki, fejd le, nehogy mellgyulladás legyen belőle. Bár ha pangásról, vagy egyéb csomóról van szó, az általában egyoldali.
2022. júl. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az elhúzást úgy értettem, hogy most tovább szoptattam, mint általában szoktam. A bimbóm körül is nagyon bekeményedett. Bizsereg, fáj.
2022. júl. 15. 19:00
 4/4 A kérdező kommentje:
Olyan, mintha egy kő lenne benne.
2022. júl. 15. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!