Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tejmennyiség növelni szeretnék...

Tejmennyiség növelni szeretnék! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. dec. 20. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szoptass nagyon gyakran, egyél-igyál és pihenjél rendesen, és bízz önmagadban!
2008. dec. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem rengeteg a tejem ( most próbálom apasztani) és ezek jöttek be:

- laktoherb tea, napi 2-3 liter vízzel 3 filter

- szoptatás után közvetlenül fejés (ha csak pár ml jön ki az is jó, legközelebb többet termel a cicid majd )

- gyakori mellretétel

- 2x5 urtica urens 5ch

- sok-sok pihenés

- 2 ciciből szoptatás!!!

2008. dec. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az lemaradt, amit az előző válaszoló is írt: bizz önmagadban. Talán ez a legfontosabb! :))
2008. dec. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szió!


Én egyszerre csak az egyik mellből szoptatok, és így is rengeteg tejem van. 6 hónapig kizárólag szoptattam, de még most is naponta 5 x szopik. Én a fejésre esküszök, de a Laktoherb tea és a homeopátiás bogyók nálam is segítettek.


Sok sikert, és boldog babázást!!!


Zita(34 hetes kislány anyukája)

2008. dec. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szia nekem a mákos ételek válltak be.

Ha azt ettem, másnapra annyi tejem lett, hogy majd szét durrantak a melleim. Amikor észleltem, hogy nincs már annyi tejem, ezt ettem.

Próbáld ki, remélem neked is segít.

2008. dec. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igyál sokat napi 3-4 litert szedj homeós bogyót Urtica Urens 5Ch napi 2X5 golyót 5 napon keresztűl majd 2 nap szünet.Nekem ez vált be.Időnként amikor a homeós bogyó szedést felfüggesztettem akkor DM-ben kapható szoptatós Bio teát ittam ami bevált olcsóbb mint a Laktoherb majdnem fele annyiba kerűl és ugyanazok az alkotóelemeket tartalmazza.
2008. dec. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!