Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mitől függ hogy mennyi idő...

Mitől függ hogy mennyi idő múlva indul be a tejleadó reflex ha elkezdi szívni a baba?

Figyelt kérdés
Én mindig érzem az elején ha elindul, de hol hamarabb hol később, de nem találok összefüggést semmivel.
2022. aug. 1. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
A tested döntése :)
2022. aug. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%

A baba ritmusa a testes a telítettség


Sőt én egy idő után nem is éreztem


Sőt volt, hogy a Tesco pénztàrban álltam.

Valahol bőgni kezdett egy csecsemő azonnal folyt.


Ott kapkodtak mi baja…odaszóltam, hogy 100%-hogy éhes. ( tápszeres volt, mint kiderült)

Mondtam az anyulànak, hogy jelez a testem.. jót kacagtunk ( nyilván vevő volt rá, mert amúgy nem dumálok bele, elég kínos volt h a melltartóbetét nem bírta)

2022. aug. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
58%

Változó. Volt hogy csak ránéztem a lányomra és beindult, volt hogy akkor sem ha kellett volna éppen.

Ami kicsit kellemetlen volt, hogy ha hordozókendőben volt rajtam, szinte mindig elindult amint felkelt. No meg csináltak egy kéz röntgent, akkor is.

Aludni csak mindig azon az oldalon tudtam, amiből épp szopizott legutóbb, mert a másik beindult. A bal mellem mindig elindult ha a jobból épp evett, fordítva nem. Tényleg nem lehet tudni.

2022. aug. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!