Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van itt olyan szoptatós...

Van itt olyan szoptatós anyuka, akinek volt anyajegylevétele szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Az anyajegylevétel nem több mindenestül 10 percnél, szerintem simán meg tudod oldani, hogy ne szoptass alatta. Kérj olyankor időpontot a dokihoz, amikor épp evett a baba.
2010. szept. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

szia, köszi a válaszod

voltam bőrgyógyásznál, tudom, hogy csak negyed óra, viszont azt mondta, hogy ne szoptassak aznap.

az igazság az, hogy a kisfiam már 15 hónapos, és még kétszer cicizik, ill. éjjel, ha épp fogzik, és nem szeretném ezmiatt leválasztani.

neked volt esetleg ilyen beavatkozásod, tudtál utána szoptatni?

2010. szept. 22. 23:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is 14 hónapos volt, amikor anyajegyet távolítottak el az arcomról. MÉg intenzíven szopott, nem tudom, hogy hányszor egy nap, sokszor. Viszont nekem senki sem mondta, hogy ne szoptassak aznap. Helyi érzéstelenítéssel csinálták, mint a fogászati eljárásoknál, és azután is lehet szoptatni. Fájdalomcsillapítót sem kellett bevennem utána, érdekes, de egyáltalán nem fájt a helye, csak kissé érzékenyebb volt, simán kibírható. Hacsak nem a melledről távolítanak el anyajegyet nem tudom, hogy miért mondhatta az orvos ezt.

Esetleg kérdezd meg, hogy konkrétan milyen szert alkalmaznak az érzéstelenítésre és a szoptatási tanácsadók utána tudnak járni a szoptatás alatti alkalmazhatásának.

2010. szept. 23. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
na ebbe jól belekeveredtem: alkalmazhatóságának
2010. szept. 23. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

kedves utolsó,

köszi a választ, kicsit megnyugtattál...

sajna a mell alatti részről kellene eltávolítani, mert a melltartó felsértette...

egyébként lidokaint használnak érzéstelenítésre, legalábbis az orvosom azt mondta.

mindenesetre még elmegyek egy másik orvoshoz is, kíváncsi vagyok ő mit javasol.

2010. szept. 23. 07:58
 6/8 A kérdező kommentje:
egy biztos, nagyon nehéz eldönteni, mit csináljak... a babámat nem szeretném leválasztani, viszont az anyajegytől pedig szeretnék minél hamarabb megszabadulni.
2010. szept. 23. 08:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is megszabadulnék tőle.De 5hós babámmal aki még nagyban szopizik elég nehéz lenne kivitelezni... S pont nyomja az az átkozott melltartó!:((
2010. szept. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem 2 napja vettek le egy nagyobb anyajegyet a karomról. Kb. 2 órát vett igénybe az egész. Utánna szoptathattam. Nem kell bent maradni a kórházba.
2010. okt. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!