Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Pici cicivel is lehet normális...

Pici cicivel is lehet normálisan szoptatni?

Figyelt kérdés

Félek, hogy a babámat nem tudom majd normálisan etetni, megnyugtatni, pici cicimet nem tudom hogyan fogja szopizni.

Csöppet felbosszant, hogy nem nőtt meg és sose volt nagy.:/

Már teljesen elfogadtam a mellméretem felnött koromra, de a terhesség újra eszembe jutatta miért is rossz, mikor az ember nem nőies és tiszta lapos, mint a fiúk.

Csak azt nem értem, hogy ha már a jó isten mellekkel teremtett minket akkor miért nem nőtt meg. :D:)

Köszi, ha válaszoltok. Kis mellűek válasza érdekelne engem! Kérlek csak olyanok válaszoljanak, akiknek olyan, mert most nagy mellű hölgyek válaszával nem tudok mit kezdeni 😊😊

Nekem kb. nagyobb A.



2022. aug. 11. 21:15
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Ne sajnáld, nem a tiéd.

Én pl: egyáltalán nem sajnáltam, hogy visszament a "semmi" állapotra (70A alá).

Egyáltalán nem volt jó naggyal (75C-D). Hiányzott a hason alvás, zavart, hogy folyton kellett a melltartó, mert fájt nélküle a mozgás.

Mivel "hódítani" már nem akarok, más miatt se kell a nagy. A férjem kicsivel ismert meg, így szeret, így kiván. Nekem meg jobb a kényelem, mint az, hogy dekoltázst villantsak.

2022. aug. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

20


Igazàból jó volt🤣


Sokkal fesztelenebb voltam, de a súlyom zavart.



Páromnak mindegy, de most támogat abban, hogy szeretném megcsináltatni.

Szóval most ott tartunk, hogy eldöntjük vállalunk-e még gyereket.

Ha igen akkor utána, ha nem, akkor 1 éven belül megcsináltatom.


Nem nagyot, hanem a testalkatomnak megfelelőt.( mint ami melltartóval van)

2022. aug. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!