Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Pici cicivel is lehet normális...

Pici cicivel is lehet normálisan szoptatni?

Figyelt kérdés

Félek, hogy a babámat nem tudom majd normálisan etetni, megnyugtatni, pici cicimet nem tudom hogyan fogja szopizni.

Csöppet felbosszant, hogy nem nőtt meg és sose volt nagy.:/

Már teljesen elfogadtam a mellméretem felnött koromra, de a terhesség újra eszembe jutatta miért is rossz, mikor az ember nem nőies és tiszta lapos, mint a fiúk.

Csak azt nem értem, hogy ha már a jó isten mellekkel teremtett minket akkor miért nem nőtt meg. :D:)

Köszi, ha válaszoltok. Kis mellűek válasza érdekelne engem! Kérlek csak olyanok válaszoljanak, akiknek olyan, mert most nagy mellű hölgyek válaszával nem tudok mit kezdeni 😊😊

Nekem kb. nagyobb A.



2022. aug. 11. 21:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

A mellem volt, 1,5 szoptatás végén bíztam benne hogy marad a nagyobb állományból valami, de még borzasztóbb lett a helyzet, kb csak bimbo gomb maradt viszont csont sovanyra fogytam mellette.


Azóta visszahíztam és a mellem érdekes, de nagyobb lett mint előtte. Melltartó méretet nem váltottam, de tökélesen kitöltöm, szép a dekoltázsom, és elégedett vagyok nagyon. Nem nagy cici kell csak formás 🙋‍♀️🤭

2022. aug. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocs, nem ez volt a kérdés csak ne keseredj el ha szoptatás után nem marad semmi, 1 év után rendeződik akkor is ha nem hízol rá
2022. aug. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
* "A" s mellem volt és 1,5 évig szoptattam *
2022. aug. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

A

Mell nem tejtarolo hanem tejtermelo szerv. Ha iszsz szoptatsz majd nem lesz gond

2022. aug. 12. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nekem szerintem viszonylag nagyobb van és mégsem tudtam szoptatni, szóval tényleg nem ezen múlik :)
2022. aug. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
B kosár alját súrolom, másfél éve szoptatok, nem befolyásolja a mellméret a tejmennyiséget.
2022. aug. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
72%
Bocsánat hogy nagymellűként válaszolok, de én úgy tudom, hogy pont a kicsivel lehet könnyebben. A nagynál ügyeskedni kell, hogy szabad maradjon a baba orra. Plusz az én babám koraszülött, és elvileg a nagy mellem is nehezítette a szoptatást az elején, míg nagyon kicsi volt a baba.
2022. aug. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
17, kicsinél se könnyű az eleje, mivel a bimbóméret nem arányos a kosármérettel. Mindkét gyerekemmel kínlódás volt az eleje, mert nem bírtak akkorára nyitni a szájukat, hogy bekapják normálisan. Plusz fekve képtelenség volt, mert nem ért oda a mellem, csak ha szinte ráfordultam, őt meg alápolcoltam. Több olyan póz is kiesett, ami csak naggyal kivitelezhető. Pl: nagymellű baratnőm úgy tompított az erős tejleadón, hogy a hátára feküdt, a babát magára vonta. Na ez lapos melkassal nem megy, pedig jó lett volna.
2022. aug. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Nekem a normál súlyomon kifejezetten kicsi melleim vannak ( az az elöl deszka hátul léc típus)


Extra push push-sal tudok valami formát kihozni, hogy normàlis ruhát felvegyek.


Nah

Terhesen összeszedtem magam súlyban plusz a hormonok.

Lett D belövelléskor E a mellem.


Aztán c volt szoptatás alatt ( mert volt rajtam 10 kg)

Hosszan szoptattam. Igény szerint 2 gyereket pàrhuzamosan is.

A súlyom újra a helyén.


A melleim nem lógnak, nincs mi lógjon🤣

Visszaállt papíron A méretre

De a széles bordaívemmmiatt, hiába nem széles a kerületem egybként, kell a B- néha c de csak a push push-ból


( magas vagyok, így nagy a torzóm..szóval egy A melltaró az olyan mintha a hónaljamtól 5 cm-rel beljebb kezdődne a mellem🤷🏻‍♀️)


Nem tudom elmagyaràzni.

2022. aug. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Úgy sajnálom, hogy nem maradt meg a nagy cicid utolsó:) Milyen érzés volt ilyen nagy cicikkel lenni?:)

Párodnak hogy tetszett?

Én vékony is vagyok, nyilván ha híznák nagyobb lenne gondolom.

167, 49 kg..vagyok.

2022. aug. 18. 08:09
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!