Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt sárga folyás...

Szoptatás alatt sárga folyás mitől lehet?

Figyelt kérdés
3 és fél hónapos a babám, 100% anyatejes. Kb. másfél hónapja kezdődött, hogy szinte minden nap van sárga folyásom és egy kis barna is. Néha 1-1 nap kimarad, de egyébként mindig van. Rákszűrésem tavaly júliusban volt utoljára, a hat hetes kontrollon azt mondta az orvosom, hogy októbernél hamarabb nincs értelme megismételni. Eléggé félek, mert utána olvastam és ez méhnyakrák jele is lehet. Szeptemberre kaptam csak leghamarabb időpontot az orvosomhoz, mert gondoltam, hogy egy vizsgálatra azért csak elmegyek hamarabb. Volt, vagy van valakinek még ilyesmi közületek?
2022. aug. 14. 11:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Másfél hónapja folyásod van, és nem mentél orvoshoz? Hát ne haragudj de ez elég gusztustalan. Mindenképp menj el mert ez fertőzés és abból sokkal nagyobb baj is lehet!
2022. aug. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy igazad van és "csak" fertőzés.
2022. aug. 14. 11:49
 3/15 A kérdező kommentje:
Ja, egyébként azért nem mentem hamarabb orvoshoz, mert 5 gyerek mellett nem nagyon tudok mozogni segítség nélkül. Nem járok egyáltalán sehova, a férjem külföldön dolgozik, így nemi életet sem élek, szóval nem gondoltam fertőzésre, nem volt hol elkapni. Nem kell egyből neki támadni a másiknak, ha nem tudod, miről van szó.
2022. aug. 14. 11:56
 4/15 anonim ***** válasza:
67%

Atya világ. Akkor minek szültél 5 gyereket, ha egy orvos látogatásra képtelen vagy mellettük?!


Egyébként simán lehet pl egy gomba... amihez szex sem kell, ott a hormon változás elég ok. De egyébként tényleg undorító, mar ne is haragudj, hogy ezzel otthon ülsz nyugodtan.

2022. aug. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

tudod baktérium mindig van a hüvelyben, mondjuk felborul valami miatt a flórád (pl. stressz, az gondolom van) és felszaporodnak a “rossz” baktériumok amik a tünetedet okozzák. nem kell hozzá nemi élet és még csak a lakásból se kell kilépni.

mihamarabb menj orvoshoz. saját érdekedben.

2022. aug. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy jön ez a hülye "minek szültél 5 gyereket" duma. Ha már mást nem tud hozzá szólni valaki, akkor ez szokott lenni a jolly joker szöveg. :D Az az én dolgom, hogy minek szültem 5 gyereket, semmi közöd hozzá és a témához sem kapcsolódik, úgyhogy megkérek mindenkit, hogy az írjon, akinek volt esetleg ebben saját tapasztalata. Aki szidni akar az 5 gyerekem miatt így látatlanban (mert úgy ugye könnyű), az ha lehet, adja ki magából máshol. Köszönöm!
2022. aug. 14. 12:20
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát van miért aggódnod, mert a barna szín vérzést jelez, szóval ez nem fertőzés lesz sajnos. Reméljük, hogy nem túl súlyos a dolog. De ezt nem kéne félvállról venni, mert ott az az 5 gyerek, gondolom fel is szeretnéd nevelni őket. Szóval növessz tököt, szerevezd meg a felügyeletüket és menj el orvoshoz, hamarabb. Ez nem játék.
2022. aug. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
30%
Ugye tudod, hogy itt nem csak egy embert válaszolt neked, hanem mindenki egy másik válaszoló?... De akkor ne hallgass ránk, nem kell orvoshoz menned.
2022. aug. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8. az a kérdés ordas kamu…
2022. aug. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
11. Miért gondolod kamunak?!
2022. aug. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!