Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt sárga folyás...

Szoptatás alatt sárga folyás mitől lehet?

Figyelt kérdés
3 és fél hónapos a babám, 100% anyatejes. Kb. másfél hónapja kezdődött, hogy szinte minden nap van sárga folyásom és egy kis barna is. Néha 1-1 nap kimarad, de egyébként mindig van. Rákszűrésem tavaly júliusban volt utoljára, a hat hetes kontrollon azt mondta az orvosom, hogy októbernél hamarabb nincs értelme megismételni. Eléggé félek, mert utána olvastam és ez méhnyakrák jele is lehet. Szeptemberre kaptam csak leghamarabb időpontot az orvosomhoz, mert gondoltam, hogy egy vizsgálatra azért csak elmegyek hamarabb. Volt, vagy van valakinek még ilyesmi közületek?
2022. aug. 14. 11:31
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
De igen, észre vettem a normális válaszolókat, őket fel is pontoztam. Meg a stílusodról téged is, aki még mindig az én kérdésemen kattogsz.
2022. aug. 14. 20:48
 12/15 A kérdező kommentje:
Esetleg, ha lesz még valaki, aki nem unalomból veszekedni jár csak ide és tud érdemben a kérdésre válaszolni, azt szívesen veszem!
2022. aug. 14. 21:35
 13/15 anonim ***** válasza:
42%

Az internet mindig a legdurvább diagnózist adja ki, úgy hogy felejtsd is el. Szerintem is "csak" megborult a hüvelyflórád. Nagy valószínűséggel bakteriális hüvelyfertőzés, de a dokid majd kivizsgálja. Hébe-hóba nálam is előfordul a hormonháztartásom miatt vagy ha strandra merészkedek.

Mindenesetre bízzunk benne, hogy semmi komoly és minél előbb helyrejössz.

2022. aug. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
13-as, nem tudom, hogy ki pontozott le, biztos a sok "jóindulatú", de hogy az ilyennek az agya beteg, az tuti, mert ki más leli ebben örömét. Mindenesetre köszönöm a normális választ! Én is bízom benne, hogy nem komoly, de még izgulhatok 2 hétig, míg tud fogadni a dokim.
2022. aug. 15. 12:07
 15/15 A kérdező kommentje:
Ha valakinek esetleg hasznos lenne még: a rákszűrésem negatív, fertőzésem nem volt, az orvos mondta, hogy az ilyen folyás gyakori a szoptatás alatt. Persze ezzel nem arra szeretnék biztatni senkit sem, hogy hasonló esetben ne menjen orvoshoz. Mindenképpen vizsgáltassátok ki magatokat, ha ilyen problémátok van!!!
2022. nov. 1. 23:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!