Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen szoptatós melltartó...

Milyen szoptatós melltartó vált be? Van olyan, ami sportmelltartó anyagú?

Figyelt kérdés

Tesómtól kaptam szoptatós melltartókat, de csak 2 jó belőle, vagy h.lye a varrása, átlátszik a varrás a pólón. Az egyik sportmelltartó anyagú, nagyon bejött, sokkal inkább, mint a pamutok. Sajnos nem emlékszik már hogy hol vette... tudtok lelőhelyet? vagy hogy mi a neve az anyagnak, mit keressek? Ha szivacsos is esetleg hogy ne üsse ki senki szemét a bimbó, még jobb😁

Nektek milyen szoptatós melltartó vált be?

többnyire szoptatós trikót hordok, de néha kell melltartó is.


2022. aug. 26. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sportmelltartószerű van a H&M-ből.
2022. aug. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A bimbóátütős dolgot nekem megoldotta a melltartóbetét.
2022. aug. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a h&m 2 darabos vált be.
2022. aug. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

Én sportmelltartó anyagút kínaiban vettem, én is azt szerettem a legjobban.

Ha online rendelés is szóba jöhet, akkor a Bonprixen érdemes szétnézni, ott sokféle van, azt hiszem bélelt is.

2022. aug. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A simák praktikusak szoptatásnál, de sajna átüt a ruhán. Van olyan, amiben van szivacs betét a belsejében. Ez utcára tök jó, de szoptatni 💩, mert amikor vissza akarod csatolni, össze van gyűrődve a betét. Na ezeket váltogatom. Már rég óta keresek olyat, ami sportoláshoz is alkalmas, tart és még etetni is lehet benne. De ezzel se volt szerencsém. Ami alkalmas edzésre és tart, abban képtelenség etetni. Amiben lehet, az meg nem tart eléggé. 🙄 Tudom, nem hasznos, a mit írtam, de kimorogtam magam és nézem mások válaszait! 🙂
2022. aug. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A Bornpixesek kényelmesek, de átlátszik a ruhán. Van több fazon is. Itthonra vagy melltartóbetéttel jók.
2022. aug. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Medela éjszakai szoptatós melltartóját szeretem a legjobban, mondjuk nappalra használom csak. Kényelmes, jó anyagú, nagyon bejött.
2022. aug. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ekem is bonprix-rol van, nem látszik át és sokkal jobban tart mint a lidl-s, az át is látszik
2022. aug. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem a nem kifejezetten szoptatós melltartók jöttek be. Egyébként ugyanúgy jártam, mint az 5-ös.

Engem alapvetően a kapcsok zavarnak, a merevítő is, meg az is, ha sz*r az anyag. Szóval kb. minden. :D

A kínaiban vettem két spagettipántos topot. Nem mondanám sportmelltartónak, de se kapocs, se merevítő és viszonylag esztétikus, könnyű kikapni a cicit belőle, de mivel szivacsbetétes, negyed óra helyrepakolni utána. Borzasztó. Többnyire ezért csak itthon használom szivacs betét nélkül. A melltartóbetét pedig csúszkál benne.

Most a Tescoban találtam egy 3-as szettet, ami nekem nagyon bejön! Kapcsos, de nem bántó, nincs merevítő, gyakorlatilag csak két elnyújtott háromszög. Vékony, de nagyon puha anyag, tökéletes bele a melltartó betét, az nem üt át és nekem nagyon kényelmes, jól tart (sportolni azért nem mennék benne). Könnyű kikapni és eltenni a cicit, csak a betétet kell megigazítani benne. Nyilván nagyobb mellre ez nem biztos, hogy jó.

2022. aug. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm! ❤️


3: melyik 2db-os? több is van nekik

2022. aug. 28. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!