Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek, ha szoptatas utan...

Mit tegyek, ha szoptatas utan gyonyoruen elszundit a babam, fel ora mulva felebred es ordit orakon at?

Figyelt kérdés
Amit eszem, iszom, hany ora mulva kerül a tejembe es meddig van ott?9
2010. szept. 26. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Nem lehet, hogy nem szopizik eleget és éhes? Gyönyörűen szopizó babám 6 hónaposan elkezdte azt csinálni, amit leírtál, ráadásul éjszaka is, amit addig átaludt. 3 napig ment, mire rájöttünk, hogy éhes. Kevés lett a tej, mert bejött a képbe a kistesó.
2010. szept. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amit te eszel, az kb. 10-12 óra múlva kerül a tejbe, én úgy tudom.
2010. szept. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
3 hetes, nem éhes...orakhosszat alszik a hiszti utan...
2010. szept. 26. 13:33
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem pocakfájás lehet.Próbáljatok szopi után egy kicsit tornázni, vagy szopik előtt adj neki Infacolt.Nekünk ez jött be.
2010. szept. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy büfi ragad bent ilyenkor?
2010. szept. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Anyahiánya van, hiszen még csak 3 hetes. VEdd ölbe, dajkáld meg, szoptasd álomba újból, a szoptatás nem csak táplálék, ezen kívül pl. a megnyugtatás, altatás legegyszerűbb formája is. Ennyi idősen még nem "hisztizik", az ősi ösztön is működik náluk. Ha egy ekkora babát őseink magára hagytak volna valahol, akkor a vadak hamarosan megeszik. Valamint a kicsik alvásciklusa nagyban különbözik a felnőttekétől. Itt van egy viszonylag jól összeszedett cikk a babák alvási szokásairól : [link]

Az első időt túl kell élni, sokat fog változni a babád még az első éve alatt is.

2010. szept. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!