Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha elalszik a baba a cicin,...

Ha elalszik a baba a cicin, ti megbüfiztetitek, vagy hagyjátok aludni?

Figyelt kérdés
2008. dec. 23. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én meg szoktam akkor is büfiztetni, de ha végképp nem jön össze akkor hasra tedd le aludni, mert ahogy nyomja a matrac a pociját úgy is kijön a büfi. Érdemes a fejénél a kiságy lába alá betenni 2 db hasonló vastagságú ( de nem túl vastag) könyvet.

2008. dec. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
En nem bufiztettem meg, ha elaludt. Almaban oldalra forditotta a fejet es mindig kijott a felesleg, de nem akartam felebreszteni ilyenkor. Meg az en kisfiam nehezen aludt el, es konnyen felebredt, ugyhogy inkabb orultem, hogy elaludt, es le tudtam tenni. :)
2008. dec. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hasaltasd fel magadra még egy 10 percre, hátha úgy kijön valami. Felesleges felébreszteni.

Csak ha nem büfizett, akkor ne a hátára tedd le aludni, hanem oldalra vagy hasra, hogy ha jönne valami, az a lepedőre folyjon.

2008. dec. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám eleinte nem tudott/akart büfizni,és rendszeresen bealudt a cicin.Akkor önmaga oldalra fordította a fejét és aludt,mint aki jól végezte dolgát
2008. dec. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jajj, én örültem, hogy elaludt!! Csak arra vigyázz, hogy lehetőleg oldalára fordulva aludjon, hogy ki tudjon folyni a tej.

Kellemes karácsonyt!

2008. dec. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Boldog ünnepeket!
2008. dec. 24. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!