Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyit kellene pisilnie egy...

Mennyit kellene pisilnie egy 4 hónapos babának?

Figyelt kérdés
Tudom, 5-6 pisis pelus legyen meg naponta, de mégis mennyi az pontosan? Egy pelenkában úgy mégis mennyi számít normálisnak? Szerintem keveset pisil a babám, de nem hajlandó többet szopizni, tápszert sem kér. Az orvos ránézett és nem volt kiszáradva, azóta sincs erre utaló jel. Csak a kevesebb pisi (kb 4 dl naponta). Jókedvű aktív baba. Sajnos hetek óta fennáll ez a probléma és aggódok miatta. lehet normális ez a mennyiség?

2022. okt. 12. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a 4 dl mennyiséget, hogy sikerült lemérni?


Teljesen feleslegesen pörögsz ezen a témán, mivel van több pisis pelus, jó a kedve és eszik rendesen. Minden rendben van vele, főleg, hogy az orvos is azt mondta. Kicsit legyél lazább, így nagyon nehéz lesz...

2022. okt. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy lemértem a pisis pelusokat egy napig és kivontam belőle az üres pelusok tömegét. Jó, inkább 400 g-ot kellett volna írnom. Köszi, igyekszem elengedni, bár gondolom nem véletlenül vannak normál értékek, hogy mennyi folyadékot kell minimum fogyasztani naponta
2022. okt. 12. 15:30
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus... ezt nagyon túltolod. :D Amíg jó kedvű, van pisi-kaki, nincs gond, nyugi.
2022. okt. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azok az értékek ÁTLAGOT jelentenek. Ettől lehet több és kevesebb is.
2022. okt. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!