Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha nincs lehetőség szoptatásra...

Ha nincs lehetőség szoptatásra, adhatom cumisüvegből az anyatejet?

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze.
2010. szept. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád?
2010. szept. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Naná! koraszülött lett a lányom, szondázás után, mikor már birta akkor cumisüvegből kapta az anyatejet, mivel a szopizáshoz még gyenge volt.Semmi baja nem lett, csak vigyázz hogy milyen cumi van az üvegen. nekünk az olcsóbb kategória nem vált be, többször is majdnem megfulladt, kis mohó volt, sok tej jött egyszerre. igy AVENT cumisüveget vettünk (1900Ft)
2010. szept. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Lassan 4 hetes és a jövőhéten sok helyre kéne mennem a nagypapámnak ügyet intézni, ezért kérdeztem. Én Nuke üveget vettem annak idején, kimondottan újszülötteknek, remélem, hogy jó lesz. Bár lehet kéne előtte egy próbát csinálni itthon, hogy ne valami hivatalban érjen meglepetés.
2010. szept. 27. 18:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha már stabilan szopik, akkor megpróbálkozhatsz az üveggel, persze.
2010. szept. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok

egyet értek a 4. válaszolóval, csak akkor, ha már biztos a szopitechnikája, különben cumizavar léphet fel.

És igazad van, kell egy próba, mert van olyan baba, amelyik nem fogadja el a lefejt tejet. Én úgy próbálnám ki, hogy valaki más (mondjuk apa) adja neki, úgy, hogy közben Téged nem lát, és abból kiderül. (Mert olyan is lehet, hogy amíg Te ott vagy mellette, addig nem akarja, de ha "nincs más lehetőség", akkor elfogadja.

2010. szept. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az, hogy ügyintézni mész, nem indokolja, hogy üvegből kapja a tejet. Vidd magaddal, és szoptasd meg, amikor igényli. Én is így tettem-teszek (most 4 hónapos), kb 1 hónapos kora óta jön velem bankba, postára, mindenhová. Kendőben viszem magamon.
2010. szept. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kérdező nyilván nem pártolja a nyilvános szoptatást, különben ez neki is eszébe jutott volna... A válasz pedig igen, nyugodtan adhatod neki üvegből.
2010. szept. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5 hónapja kap Nukos üvegből enni,ha épp úgy jön ki a lépés,és ez így van amióta hazajöttünk a kórházból.Semmi gondot nem okozott se neki,se a tejnek :) Szóval igen!
2010. szept. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!