Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért van, hogy fél éves...

Miért van, hogy fél éves koràig át aludta az éjszakát, most meg hogy közel 1 éves 4-6szor kel fel? Nem inkàbb a kor előrehaladtàval egyre kevesebbszer kéne kelnie? reggel este és éjjel cici, amíg nap közben is cicizett még akkor is jobban aludt.

Figyelt kérdés
pedig màr szeretném lássam leszoktatni a ciciről, kinek milyen módszer vàlt be?
2022. okt. 21. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, semmire nincs garancia ha alvasrol van szo. Enyem 8 hos koraig jol aludt (kelt 1-2x de cicit kapott egybol visszaaludt fel se tunt szinte) utana rengetegszer de hullamzo volt. Most 2 eves nemreg szoktattam le teljesen. Azert fogzasra kel de turheto megint. Itt irta valaki egyszer hogy NE agyaljak ezen ne idegeskedjek elore lesz ami lesz igyis ugyis vegigcsinalom. Ez volt a leghasznosabb tanacs amit itt olvastam sokszor eszembe jutott. Szoval a lenyeg hogy lesz ami lesz, elmulik. Ha pluszban stresszelek ezen mastol veszem el az energiam.
2022. okt. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

Örülj, hogy volt átaludt èjszakád! Az én gyermekeim: egy 3 éves, aki 1 éves koráig legalább 10x kelt éjszakánként, majd 2 éves koráig 3x, azóta csak 1x, inni. (Okok: idegrendszeri éretlenség, tejfehérje allergia). 2. gyerek: fél éves, éjszakánként kb. 6x kel. Szóval bő 3 éve alig alszom. Most fogom kipróbálni a diétát, hátha a pici is allergiás, bár más nem utal rá.

A te babádnál biztos nem ez az oka, ha már átaludta. Inkább fogzás, mizgásfejlődés, szeparációs szorongás. Nekem 1,5 évesen sikerült leszoktatni úgy, hogy megbeszéltük és megértette, hogy fàj a cici, nem piszkáljuk. 1 éves még pici ehhez.

2022. okt. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Lányom 8 hónapig végigaludta az éjszakákat. Majd onnan 2óránként kelt cicizni. 10hónaposan elhagytuk a szoptatást, ugyan úgy kelt, csak épp inni vagy cumiért. De nem volt elég ha csak odaadtam, fel kellett venni, visszaaltatni.

Most 12 hónapos. 4 foga jön egyszerre, mellette beteg is. Mellette a szepa (remélem) csúcsán vagyunk. 1 hete játszuk azt, hogy fél órát alszunk, 1órát fenn vagyunk.


Fiam 3.5 éves, ő is kel a mai napig átlagban 2x. 1x pisilni, 1x inni.

2022. okt. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!