Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatáskor normális, hogy a...

Szoptatáskor normális, hogy a babám orra annyira belenyomódik a mellembe hogy valamennyire gátolja a légvételét? Lehet csak nekem tűnik így, mert hallom veszi a levegőt, de mikor jobban elhúzom a mellem az orrától akkor hallom hogy jobban megy neki.

Figyelt kérdés
2022. nov. 6. 12:54
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Mit rontok el? Kórházban még meg is mutatták és erre is rákérdeztem aztán mutatták hogy ott van neki egy kis szűk rész levegőhöz de nekem ez nyugtalalnító. Örülnék ha az orrlyukai szabadon lennének de ezt nem mindig teszi lehetővé a póz és nekem végig elkéne picit huznom a mellem ehhez. Azt meg mint tudjuk nem jó ötlet mert az anya kényelme is fontos.
2022. nov. 6. 12:56
 2/13 anonim ***** válasza:
38%

Gondolom sinán csak a szájába adod a melled és ennyi. Így az enyém is megfulladt volna.

A középső és a mutatóujjam közé fogtam a bimbómat, és úgy szoptattam mindig is. Így a kezemmel tudom szabályozni hogy álljon.

2022. nov. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Hát én pedig mindig elhúztam a mellemet az orrától, mert az én kényelmemnél fontosabb, hogy a gyerek kapjon levegőt. Legalább is nekem. Mondjuk nekem nem is okozott kellemetlenséget, csak tartani kellett.
2022. nov. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

Jézusom.

Ezek alapvető dolgok, hogy a mellet le kell nyomni közben.🤦🏻‍♀️

Inkább hagyod, hogy fulladozzon a gyerek, mert neked úgy kényelmesebb?


Amúgy meg sok retardált állat a kórházban nekem is meg akarta magyarázni, hogy úgy biztos kap levegőt, én meg elküldtem őket a francba, utána hozzám se szóltak.

2022. nov. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%
Végülis hadd legyen oxigénhiányos a gyerek, nehogy már begörcsöljön a kezed.. 🤡
2022. nov. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Nekem úgy volt biztonságos érzés, ha eltartottam egy ujjal az orránál a mellem.
2022. nov. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

Ha helyes pózban van a baba, van elég hely az orránál, és nem kell nyomni a mellet.

Ilyenkor inkább az álla nyomódik bele a mellbe, az orra szabadon van.

Próbálj több pózt, használj párnát, vagy hívj szoptatási tanácsadót.

2022. nov. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
Mindig megfogadom, hogy nem olvasom többet ezt az oldalt, mert mindig kiégek mennyi hülye van.
2022. nov. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mutatták,hogy kicsit nyomjam le a mellem szopi közben, csak annyira hogy kapjon levegőt.
2022. nov. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

Nem mutatták meg a kórházban, hogy oda kell tenned az ujjod az orra elé,benyomni a cicit?


Nekem ezzel kezdték....


2 évet szoptattam egy kisebesedés vagy berepedés nélkül. Szóval a póz jó volt. Csak a mellem volt nagy.


Segíts neki! Nyomd be 1 ujjal ott a mellet picit.

2022. nov. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!