Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikortól kell elkezdeni a...

Mikortól kell elkezdeni a Karamalz sör ivását? Már a terhesség utolsó heteiben inni kell?

Figyelt kérdés
Ti hogy csináltátok, kinek mi vált be?

2022. nov. 24. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Én csak akkor kezdtem el, amikor hazaértünk a kórházból. De nem ittam belőle olyan hú, de sokat, inkább sima vizet, teát, almalevet. Hamar beindult a tej, ès még mindig szoptatok, 8 hónapos a fiam.
2022. nov. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene elkezdeni? Sose ittam, 3 éves lesz és még van tejem és első naptól volt is, nem ezen múlik.
2022. nov. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Ez a sör csak placebo. Ha lesz tejes, nem ettől lesz. Ha nincsen, vagy kevés, akkor meg nem fogja serkenteni.
2022. nov. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Terhesség elött energiaital függő voltam. Ahogy terhes lettem, letettem. Szoptattam, így akkor sem vállaltam be. 4hónapos volt a lányom, mikor hallottam erröl az italról. Onnantól kezdve ezt ittam energiaital helyett. Volt, hogy napi 3at is.


Semmivel nem lett több tejem. (10hónapig szoptattam)


Barátnőim is isszák, ugyan ez a véleményük, egyiknek 2éves másiknak 2 hónapos a gyereke, szoptatnak. Semmivel nincs több tejük tőle.

2022. nov. 25. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

Blöcellés után.

De jelentősen nem nőveli..

Placebo, viszont a ch és folyadék miatt mègis előnyös, de egy cukros gyümitea is ér ennyit.


Viszont finom, főleg a gránátalmás

2022. nov. 25. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Placebo, egy jó kis tea, gyümölcslé ugyanezt a hatást tudja elérni. Szóval nem kell. Ami viszont "kell" a sikeres szoptatáshoz: egy baba aki az elején igény szerint cicizhet, jó technikával. És türelem magadhoz is, mert a szülés után, a hormongőzzel nehéz józanon megítélni, hogy azért sír mert éhes, vagy mert valwmi baj van
2022. nov. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%

Nem ettőllesz tejed. Iszom én is, de csak az íze miatt, mert finom.

Egyél-igyál rendesen, attól lesz tejed.

2022. nov. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sose ittam. Sört se és semmilyen tejtermelést "segítőt". Lassan 2éve van tejem.
2022. nov. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hiába pontoztok le, nem egy üdítőtől lesz több teje senkinek. A karamalz ugyanis ennyi. Egy minimális malátatartalmú üdítő. A megfelelő, tápanyagdús étkezés, és a megfelelő folyadékbevitel a fontos, meg az, hogy a baba sokat legyen mellen, az anya pedig ne stresszeljen.

Aki nem hiszi, nyugodtan kérdezhet a témában szakembert (szoptatási tanácsadót).

2022. nov. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
9 engedd el, itt sokan nem a választ nézik, hogy milyen, hanem csak lepontoznak és kész. Ettől még a mondanivalód helyes ❤️
2022. nov. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!