Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Késő elkezdeni diétázni a 28....

Késő elkezdeni diétázni a 28. héten terhességi cukorbetegséggel?

Figyelt kérdés

24. héten derült ki, de nem nagyon világosítottak fel, annyit mondtak, hogy kicsit nagyobb a gyerek mint kéne lennie, meg hogy diétázni kéne, gdm-es vagyok. Sajnos nem vettem túl komolyan, mert nem hallottam még erről, és a doki is olyan nyugodtan mondta, egyáltalán nem éreztem a súlyát. Most b...tak le a legutóbbi vizsgálaton, hogy azonnal kezdjek el diétázni, vagy befektetnek a kórházba.

Nem ez utóbbi miatt tettem fel a kérdést, nem érdekel ha kórházba kerülök, én a babát féltem. Ha most elkezdek diétázni, akkor nem ártok neki tovább, és rendbe lesz ugye, egészségesen fog megszületni?


2022. máj. 6. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jósok nem vagyunk. De diétázni el kell kezdeni
2022. máj. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Igen, kezdj el diétázni.

Nem is értem, hogy hogyan lehetett ezt nem komolyan venni. Szépen megmondták, hogy gond van, meg azt is, hogy mi a teendő. Persze, hogy nyugodtan mondta a doki, ezen nem neki kell aggódnia... Láthatóan van internet hozzáférésed, tudod is használni a netet, így fel nem tudom fogni, hogy nem jártál utána a dolognak.

Szóval igen, kezdj diétázni még ma, és vedd is komolyan most már végig.

2022. máj. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

És próbálj meg nem kórházba kerülni mert ott egy nagy vicc a cukros meg az IR diétás étrend :D

Ha nincs nekik épp olyan nem is adnak. Mi ketten voltunk IR-esek a szobában, behoztak kettőnknek egy darab korpás zsömlét és közölték, hogy találjuk ki kié legyen, a másiknak meg van sajtos stangli.

Egyik nap adtak mentes lekvárt másnap meg mézet… én kaptam ebédre sült húst főtt krumplival a másik IR-es cukros tejberizst mint a többiek, stb stb. Olyan, hogy zöldség meg gyümölcs ami a diéta alapja na olyan a kórházakban már a levesben sincs… 10 nap alatt egyetlen fonnyadt paradicsommal sem találkoztam csak amit vittem magammal.

2022. máj. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez nagyon durva 😱


Kérdező kezdd el, ajánlom facebookon ezt a csoportot. Olvasd el a diétasulit legelőször. [link]

2022. máj. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehetnek (súlyos) következményei.

Fejlődési rendellenesség, túl nagy baba.. Szigorúan tartsd be!

Én nem tartottam be teljesen, óriási fiam lett. Oda rakták egy másik újszülött mellé, hát az enyém ugynezett ki mint egy 3-4 hónapos csecsemő.

Nagyobb a valószínűsége annak is hogy császár lesz.

Nem késő még, de azonnal kezd el a diétát!

2022. máj. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sosem késő elkezdeni.
2022. máj. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!