Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miert csinálja ezt?

Miert csinálja ezt?

Figyelt kérdés

4 honapos babámmal egy jó ideje pokol a szoptatás.

Ha elkezd i szívni a cicit, és nem ömlik egyből a szájába a tej, egyből sírva fakad, rugkapal. Amíg nem kap cumit a szájába ezt csinálja, nem hajlandó vissza jönni a cicire. Kis cumi, kis cici. Így váltakozik míg nem indul be a tej a mellben, és könnyen jön neki. Rémalom, főleg mikor extra türelmetlen és egy két szívás után toporzekol

Ennyire kevés lenne a tejem már? Másnak is ilyen lassan indul be a tej?

Mit kéne tennem???

(tudom.. Szoptatasi tanacsado, de kíváncsi lennék más anyukák véleményre is)

Egyébként gyarapszik a súlya, van pisis, kakis pellus elég, jókedvű, kiegyensúlyozott baba. Csak az etetések megkeseritik ezt.

Nagyon szeretném még megtartani ezt, hogy csak szoptatok, így tanácsot várnék mi lehet a baj, mit kéne tennem. Esetleg hasonló helyzet?


2022. nov. 30. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Ha cumisüvegből is kap, akkor valószínűleg ez a probléma. Hiszen ott megszokja, hogy dől a szájába. Egy alkalom után is előfordul, ha pedig többször evett cumisüvegből, akkor még nehezebb visszafordítani a dolgot
2022. nov. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem kapott soha cumisüvegből
2022. nov. 30. 21:07
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Játszó cumitól is kialakulhat cumizavar. Sztem ez az
2022. nov. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Nekem kisfiam az első pillanattól kezdve ilyen volt. Tápszeres lett végül, de azért mert nem jöhetett velem haza a kórházból, mindegy nem is ez a lényeg. Csak azt akartam mondani hogy észre is vettem, meg a bölcsis gondozók is mondták, hogy borzasztó türelmetlen ha kajáról van szó☹️ azonnal akarja és behabzsolja. Szóval ez a tulajdonsága megmaradt.
2022. nov. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltad átmasszírozni, megrázogatni, felmelegíteni a melled, hogy utána nagyon könnyen meginduljon a tej? Hátha így könnyebben menne.
2022. nov. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!