Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kisebesedett mellbimbó mennyi...

Kisebesedett mellbimbó mennyi idő alatt gyógyul be folyamatos szoptatás mellett? Ráharapott és egyre jobban fáj.

Figyelt kérdés
2022. dec. 17. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Folyamatos szoptatás mellett nem fog begyógyulni. Tarts 24-48 óra szünetet, fejd le géppel addig. És vegyél bepanthent vagy neogranormont, segíti a gyógyulást.
2022. dec. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%

Dehogynem, be fog gyógyulni csak lassabban. Van is egy mondás, hogy a mell a baba szájában gyógyul.

A legnagyobb sebem (mintha le akart volna szakadni a mellbimbóm hegye) 3 hét alatt gyógyult be teljesen.

2022. dec. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudom. De ha valami rossz és fáj, azt nem csinálom.
2022. dec. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Mennyi idős a baba. Nem kell fejni ez teljesen biztos, de nem mindegy, hogy a szoptatás elején sebesedett ki és rossz a szoptatási technika, vagy egy nagyobb baba foggal ráharapott.
2022. dec. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Nekem brutális volt. Sírtam szoptatás közben, de kb 2 hét alatt, ahogy hozzászokott az irritációhoz, begyógyult, és nem fájt többet.
2022. dec. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
8 hónapos, 4 foga van.
2022. dec. 17. 19:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Esetleg addig bimbóvédő?
2022. dec. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!