Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan tudom véglegesen...

Hogyan tudom véglegesen leszoktatni?

Figyelt kérdés

Lányom 1éves korára magától leszokott a cicizésről,de a fiam viszont 19hónapos és nehezen akarja abba hagyni.Mostmár eljutottam odáig hogy nincs cicin lógás,nem lehet alvások között cicizni,csak alváshoz kapja.

Hiába mondtam neki el aa dolgokat,pont nem érdekli és akaratosan akarja,persze nem engedek neki így viszont egyre hisztisebb,nyűgösebb egész nap.

Ez normális és lesz még jobb is?

Az alvásos cicizést hogy szoktassam le?



2022. dec. 18. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
miért akarod leszoktatni? megy bölcsibe? fáj? kényelmetlen? csak azért mert az első hamarabb leszokott?
2022. dec. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

1!

Neked nem kva mindegy?! Mert nem akar szoptatni. Pont.

Senkinek nem tartozik magyarázattal, még neked egy anonim vadidegennek sem.


Kérdező!

Én azt csodálom, edsig bírtad.

Én 2x szoptattam. 13 és 10hónapig. Nekem az is sok lett a végére.


Fiam 13hónaposan szoktattam le. Nem adtam neki és ennyi. Altatásnál ugyan abban a pózban fogtam, mint a szoptatásnál, úgy ringattam el. Első nap volt kis sírás, 3.nap már nem is kereste.


Lajyomat 10hónaposan szoktattam le. Nála pedig a cumi vált be.

Ugyan úgy összebújás vele is, csak cumival.


Esetleg apa altassa pár napig.

2022. dec. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%

2. de nekem mindegy. segíteni akartam.

de látom te tele vagy frusztrációval! miért kell egyből a másik nyakának ugrani? legközelebb a kérdésre reagálj és ne más válaszára. köszi.


azért kérdeztem miért, mert úgy könnyebb tanácsot adni. ilyen egyszerű.

2022. dec. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

Le akarja szoktatni. Miert kell ehhez indok?! Ha a bölcsi miatt akarja akkor is ugyan úgy leszoktatja mintha csak azért tenné, mert megunta. Full mindegy az ok.


Itt meg mindenki kb berögzült szoptatasmániás, a gyereket kb iskoláig kell szoptatni mottóval.

2022. dec. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1. Nem azért szeretném leszoktatni,mert a tesója korábban abbahagyta,hanem azért mert mostmár fáj a szoptatás,a fogai miatt,a másik amiért szeretném leszoktatni,mert szeretnénk úgy elmenni nagyobb kirándulásokra,hogy ne kelljen a ciciztetéssel foglalkozni.


2.Köszönöm.Nálunk csak úgy a nem adok eddig nem jött be,ezért próbáltam lecsökkenteni a szopizásokat.

2022. dec. 19. 11:07
 6/6 anonim ***** válasza:
78%

Pedig lehet, hogy könnyebben elfogadná, ha nem kapna többet. Így azt látja, hogy néha kap, néha nem. Egyáltalán nem biztos, hogy érti a rendszert benne.

Altassa az apja, te pedig tarts ki pár napig és egyszerűen ne adj neki. Mondd azt, hogy elfogyott.

2022. dec. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!