Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egy ismeroseom nem szoptat...

Egy ismeroseom nem szoptat hanem lefeji a tejet es cumisuvegbol adja oda a babajanak mert hogy elalszik a cicin, de igy eszik rendesen. Helyes ez szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a lényeg, hogy egyen a baba, mindegy hogyan.

Barátnőm babája is állandóan elaludt cicin, majdnem el is apadt a lány teje, a baba meg csak fogyott egyre jobban. Állandóan ébresztgetni kellett, aztán csak a tápszeres kiegészítés lett a sztori vége.

2010. okt. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ő dolga. Ő tudja, hogy jó neki.
2010. okt. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Én felesleges macerának tartom lefejni és úgy adni,inkább azt csinálnám,hogy nem hagynám elaludni. Valószínű pici még a baba, és azért fárad el, de majd ahogy nő egyre ügyesebb lesz.Nálunk is az elején volt,hogy egy-másfél óra volt egy szopi, pár hónap múlva már csak 5 perc.
2010. okt. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is fejnek kellett a tejet, a második héttől mert nem tudtam szoptatni. Így anyatejes maradhatott a kisfiam az első hetekben, nem igazáz érdekelt, akkor az, hogy jajjj nem szoptatom, hanem cumisüvegből eszik így ment 3,5 hónapos koráig. Fejlődött szépen! Sőt, mivel jól tudott lakni, így már az elejétől 4 óránként evett, amit így utólag érzés szintjén kitudnék emelni, hogy az apával is ehetett:) mind a ketten élvezték:) Szerintem a baba az egészsége, táplálása a fontos, a csomagolás másodlagos.
2010. okt. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is így csinálom,már lassan 9,5 hónapja.Közbe anyatejleadó is lettem május óta.

Hát mit ne mondjak elég kimerítő.Közbe lefogytam vagy 20 kg-ot.

2010. okt. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is így csinálom, 6.5 hónapos a fiam. Elalváshoz és éjjel cicizik, de nappal nem , így cumisüvegből kapja. Jobb, mintha tápszert kapna így.
2010. okt. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sincs ezzel gond. Ha van elég tej, megy a fejés, és nekik ez így könnyebb, akkor miért ne? A baj akkor lenne, ha ez miatt csökkenne a tej mennyisége.

Igaz, szerintem is macerásabb állandóan fejni, cumisüveget kifőzni/sterilizálni, vagy csak egyszerűen folyamatosan elmosni őket, melegíteni, stb., de hát kinek hogy.

2010. okt. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

én nagyon tisztelem azokat az anyukákat akik fejnek azért h a babájuk mégis csak anyatejet kapjanak sőt mi töb képzeld el menyi macera van a fejésel meg menyi idö mi szoptatós anyák csak oda adjuk a cicit és enyi de azok az anyukák akik fejnek cumisüveg sterilizálása,mosása akkor még meg is kell melegíteni mert amedig kifeji adigra elhúl stb

szóval minden tisztelet az övék

2010. okt. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Brigitta04 ***** válasza:
100%

Szia,sziasztok.

Kedves útolsó válaszóló KÖSZÖNÖM!Igen mi akik nemtudunk szoptatni megtehetnénk azt,hogy elapasztjuk a tejet de nem hanem napi 3x-5x-7x fejünk azért,hogy a babánk mégis csak anyatejet kapjon!És igen elég"macerás"a fejés de megéri minden csepje!!

Ami a legrosszab,vannak emberek akik leszolnak minket mert,hogy nem tettünk-teszünk meg mindent azért,hogy szopni tudjon a babánk.

Kedves kérdező a véleményem ha igy anyatejet kap az ismerösöd babája akkor szerintem helyes!!

2010. okt. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!